Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends Control Modu 29 Mart’ta Geri Dönüyor!

Oynaması ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends'a gelen yeni Warriors Collection Etkinliği, hayranların favorisi olan Control modunu geri getiriyor.

Apex Legends 12. Sezonun en popüler yönü, oyuncuların geniş bir harita üzerinde 9v9 çatışmalarda birbirlerine karşı koymalarına izin veren Control moduydu. Birçok hayran, Control’ün kalıcı bir özellik haline gelmesi için çağrıda bulundu ve ayın başında oyundan kaldırıldığında çokça sitem etti.

Bugün duyurulan yeni bir Apex Legends etkinliği ile bir dizi yeni özelliğin yanı sıra Control’ün geri geldiğini öğrendik. Şubat ayında ilk kez yayınlandıktan sonra Control fazlaca sevildi. Bu eğlenceli oyun modu Apex Legends’ta bulunan ana battle royale modundan o kadar farklıydı ki bazı oyuncular moda alışmakta zorluk çektiklerini bile dile getirdi.

Apex Legends Warrior Collection Etkinliği 29 Mart’ta Başlıyor

Apex Legends

Kısa süre önce resmi Apex Legends YouTube hesabına bir video yayınlandı. Mevcut sezonun ilk iki haftasında Control’ü oyuna geri getirecek olan yaklaşmakta olan Warriors Collection Etkinliği için bir fragman görevi görüyor. Etkinlik 29 Mart’tan 12 Nisan’a kadar sürecek ve yeni bir harita, yeni bir 24 sınırlı sayıda kozmetik seti ve Kings Canyon haritasının bir kısmına Caustic Treatment ekleyecek.

Görünüşe göre Caustic Treatment, bölgeyi Kings Canyon’un kontrolü için üç noktalı bir savaş alanına dönüştürüyor ve fragman, diğer yeni eklemelerin yanı sıra daha fazla koruma ve havada asılı kalan bir tank sergiliyor. Ayrıca oyuncuları Hammond Robotics’in elektrik tehlikelerine götüren Drop-Off haritası da yenilikler arasında.

Warrior Collection Etkinliği Fragmanı:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.