Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends’ın Yeni Karakteri Ash Tanıtıldı

Titanfall 2 oynayanların yakından tanıyacağı bir karakter olan katil robot Ash, Apex Legends'a geliyor.

Apex Legends karakterleri genişlemeye devam ediyor. Hem Apex hem de Titanfall 2 hayranlarının yakından tanıyacağı ürkütücü katil robot Ash, Battle Royale arenasına geliyor.

Titanfall 2’nin dördüncül antagonisti olan Ash, seçkin bir simulacrum pilotuyken ciddi şekilde yaralandı ve aklı bir robot vücuda transfer edildi. Ardından Kuben Blisk tarafından işe alındı ve Apex Predators’a katıldı. Ash ile Titanfall 2’de, Into The Abyss görevinde karşılaşmış olabilirsiniz.

Ash, Apex Legends’ın Yeni Sezonu ile Geliyor

Apex legends yeni karakter ash

Ash’in içindeki insan, Horizon’ı ölüme terk eden ve uzayda sürüklenen karanlık bilim insanı Dr. Reid‘dı. Paylaşılan video, Reid’ın bilgi çalmak için girdiği laboratuvarda işlerin ters gitmesi üzerine Ash’e dönüşümünü gösteriyor. Reid’ın yaşamı, göğsünde bir bıçakla son bulur ve onu kurtarmanın tek yolu bir simulacrum’a çevirmektir.

Ash’in yeteneklerinin ne olacağına dair henüz bir bilgi yok, ama ürkütücü bir katil olduğunu düşünürsek belki de hayalet robot Revenant‘a benzer becerilere sahip olabilir. Ash, Apex Legends’ın gelecek sezonu Escape ile birlikte gelecek. Yeni sezon 21 Ekim Perşembe günü tanıtılacak ve 2 Kasım‘da başlayacak.

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Apex Legends, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformlarında ücretsiz oynanabiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.