Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends Sezon 14 Yama Notları

Apex Legends Sezon 14, King's Canyon'daki Skull Town'ı geri getirecek ve seviye sınırını hızla yükseltecek.

Apex Legends Sezon 14: Hunted’da Legend Vantage yama notları yayınlandı. Yeni bir oynanış fragmanı, güncellemenin King’s Canyon’daki eski Skull Town konumunu yeniden canlandıracağını, değiştireceğini ve ayrıca SMG’lere ve tabancalara yeni bir silah eklentisi getireceğini ortaya koydu. Battle Royale’a yeni bir seviye sınırı da gelecek.

Apex oyuncuları bir haftadan biraz fazla bir süre içinde Reforged King’s Canyon şeklinde güncellenmiş bir battle royale haritası alacak. Apex Legends Sezon 14 fragmanı, harita boyunca eklenen birkaç yeni yapıyı da sergiledi ancak en büyüğü eski Skull Town konumunun yeniden tasarlanmış bir versiyonu. Artık Relic olarak bilinen POI, çok katlı bina gruplarını içerecek.

Apex Legends Sezon 14 Fragmanı

Apex Legends Sezon 14

Görüntüler, oyuncuların savaş sırasında görecekleri yeni eklemeleri de ortaya çıkardı. Birincisi, oyunun ganimet havuzuna bir Laser Sights eki katıldı ve SMG’lere ve tabancalara uygulanabilecek. Eklenti, farklı renkleri gösterecek şekilde bile özelleştirilebilecek. Özelleştirmeden bahsetmişken, altın bir Wraith kozmetik ve bir kamuflaj Kostik gibi birkaç yeni Apex Legends Sezon 14 Savaş Bileti görünümü de vurgulandı.

Apex Legends Sezon 14, genişletilmiş ve yeniden biçimlendirilmiş bir seviyelendirme sistemi sunacak. Sezon 9 Ağustos’ta yayınlaacak ve oyuncular Seviye 500’e üç kez daha ulaşabilecek ve sonunda seviye sınırını 2.000‘e yerleştirecek. Bu muazzam başarıya ulaşmak isteyenler, yakında çıkacak olan Legend Vantage ile bunu yapabilecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.