Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends Seviye Sınırı Artacak

Apex Legends'ın 14. Sezonunun birkaç hafta önce yayınlanmasıyla birlikte Respawn Entertainment, oyunun seviye sınırının arttığını duyurdu.

Son zamanlarda Respawn Entertainment, Hunted isimli Apex Legends 14. Sezon hakkında yeni ayrıntılar yayınladı. Ortaya çıkan bilgiler arasında geliştirici, nihayet seviye sınırını arttıracağını duyurdu.

Hayranlar birçok nedenden dolayı Apex Legends’ı yüklerken, birçoğunun özellikle keyif aldığı bir yönü, maksimum seviyeye taşması. Ne yazık ki, oyundaki seviye sınırı birkaç yıl boyunca 500 seviyesinde kaldığından, bu eziyet birçok oyuncu için uzun süredir sona erdi. Bununla birlikte, oyunun bir sonraki sezonu bunu değiştirecek ve 500’de kalan oyunculara yeni bir amaç verecek.

Apex Legends Seviye Sınırı

Apex Legends

Respawn Entertainment geliştiricileri bugün, Apex Legends seviye sınırının yükseltildiğini duyurdu. Bu haber, resmi web sitesinde 9 Ağustos’ta yayınlanacak olan Sezon 14 hakkında birkaç yeni ayrıntı içeren bir sayfa aracılığıyla geldi. Oyun, seviye sınırını orijinal 100’den 500’e yükselttiğinde 2019 yılındaydık, yani oyuncular 2 yıldır bu anı bekliyordu.

Sezon 14’te gelecek olan seviye sınırındaki kesin değişiklik Respawn Entertainment tarafından belirtilmemiş olsa da, internetteki bazı kişiler bunun 700 civarında bir yerde olabileceğine dair spekülasyonlar yaptı ancak bu haber şirket tarafından doğrulanmadı. Yükseltilmiş bir seviye sınırının ortaya çıkmasına ek olarak, Respawn Entertainment yaklaşan Sezon 14 hakkında birkaç başka ayrıntı daha verdi.

Öne çıkanlar arasında, Vantage‘ın oynanabilir karakterlerin en yeni üyesi olarak Apex Legends’a katılacağı resmen açıklandı. Bu bilgi ise nihayet aylardır süren bir sızıntıyı doğrulamış oldu. Ayrıca geliştirici web sitesi, Kings Canyon’un önümüzdeki sezonda büyük bir revizyondan geçeceğini belirtti.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.