Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends Yeni Sezon ve Karakteri Ortaya Çıktı!

Respawn, 14. sezonun efsanesini yanlışlıkla sızdırdı. Önümüzdeki sezonda sevilen ve tanınan efsane Vantage'i görebiliriz.

Apex Legends‘ın 13. sezonu yakında sona erecek ve Respawn, gelecek sezon için mağazada ne olduğunu yanlışlıkla sızdırmış gibi görünüyor. Dün gece kısa bir an için oyunun haberler sekmesinde yeni bir efsane olan Vantage‘ın 9 Ağustos‘taki çıkış tarihini açıklayan bir tanıtım yer aldı. Ayrıca karakterin altında özellikleri ve getirdiği ekstralar yer alıyordu.

Promosyon, oyuncular bunu fark ettikten sonra oldukça hızlı bir şekilde kaldırıldı. Ancak, sızıntılarda sıklıkla olduğu gibi oyuncular bunun anlık görüntülerini alarak paylaştılar. Respawn bu bilgiyi resmi olarak doğrulamadı ancak sızıntı oyunun içerisinden geldiği için doğruluğu kesin. Bu yüzden efsanenin hayranları oldukça mutlu görünüyor.

Apex Legends Yeni Efsanesi: Vantage

Apex Legends

Aslında Reddit’teki bazı dikkatli hayranlar, Vantage promosunda bahsedilen Survive başlıklı Apex YouTube kanalına; Outlands’ten yeni ve yayınlanmamış bir Stories’in yüklendiğini fark etti. Ancak bu da kısa sürede kaldırıldı.

Vantage, Apex topluluğunun bir süredir bildiği bir karakter. Varlığı ilk olarak bu yılın başlarında mart ayında görüldü ve geçen hafta boyunca Respawn, Twitter’da günlük yazılar yayınlayarak karakter ile ilgili söylemlerde bulundu.

Yeni sezonun lansmanından önce marka, mevcut sezonunu One Piece ve Naruto gibi önde gelen animeden ilham alan çeşitli görünümleri içeren Gaiden etkinliğiyle kapatacak. Bakalım yeni sezonun güncellemelerinde neler olacak?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.