Among Us ile Scream İşbirliği Duyuruldu

Geliştirici InnerSloth, Scream karakteri Ghostface’in yeni kozmetiklerle Among Us‘a geldiğini duyurdu. Dün (14 Ocak), InnerSloth bir “Ghostface işbirliğinin yakında geleceğini” açıklamıştı ve oyuncuların eğlenmek için Ghostface temalı kozmetikleri kullanabileceği müjdesini vermişti.

Korku filmi de 14 Ocak’ta tüm dünya sinemalarında vizyona girdiği için iş birliği, Scream’in vizyona girmesiyle aynı zamana denk getirildi. Kozmetiklerin neler içereceği hakkında daha fazla ayrıntı henüz gelmemiş olsa da, Paramount Pictures, Among Us oynayan birkaç Scream kadrosunun bir videosunu paylaştı. Mason Gooding ve Jack Henry Quaid’ın yer aldığı 23 dakikalık videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Among Us’ta Artık Hayalet Surat Olabilirsiniz

Among Us

Oyuna aşina olmayanlar için, aslında Scream filmlerine oldukça benziyor: Birkaç masum oyuncunun ortasında, bir sahtekar olarak mürettebatın diğer tüm üyelerini öldürmekle görevlendirilmiş bir oyuncu mevcut. Bu yüzden hem Gooding hem de Quaid’in maçlara girme konusunda beklenmedik bir avantaj elde etme şansı olduğunu da belirtelim.

Ayrıca oyuna son gelen Roles and Cosmicubes güncellemesini görmediyseniz mutlaka bu içeriğimize bir göz atın. Roles and Cosmicubes güncellemesi, yeni kozmetik eşyaların kilidini açmamızı sağlayan Cosmicubes‘u tanıttı ve görünüşleriyle birlikte oyundaki sanal ekonomi yeniden düzenlendi. Ayrıca oyuna birçok yeni rol de ekledi.

Ayrıca Among Us benzeri oyunlar listemiz ve Among Us Yüksek Ping Sorunu Nasıl Düzeltilir? isimli içeriğimiz de ilginizi çekebilir. Yukarıdaki video hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol