Among Us: Roles and Cosmicubes Güncellemesi Yayınlandı

Among Us: Roller & Cosmicubes güncellemesi yayınlandı. Oyuncular için yeni roller eklendi ve mevcut kozmetik ögelerin listesi genişletildi.

Among Us Roles and Cosmicubes güncellemesi yayınlandı ve oyuna yeni roller ekledi. Ayrıca artık çok daha fazla kozmetik öge alabileceksiniz. Among Us‘ın popüler zamanları çok geride kaldı, ancak oyun hala birçok kişi tarafından düzenli olarak oynanıyor.

Roller and Cosmicubes olarak isimlendirilen güncelleme ve 2021.11.09 numarasıyla yayınlandı. Güncelleme; PC, Switch, iOS ve Android cihazlarda aynı anda yayınlandı.

Roles and Cosmicubes

Among Us Roles and Cosmicubes Rolleri

Güncelleme, oyuncular için dört yeni rol ekledi. The Scientist, hangi karakterin hayatta olup olmadığını görmenizi sağlayan vitals isimli yeteneği istediği zaman kullanabilecek ve görevleri tamamlayarak pilini yeniden şarj edecek.

Engineer, havalandırmaları kullanabilecek ve Guardian Angel, mürettebatı koruyucu bir bariyerle çevreleyebilecek. Ayrıca sahtekar için Shapeshifter isimli yeni bir rol eklendş, bu da onun herhangi bir mürettebat üyesinin şeklini almasını sağlayacak.

Roles and Cosmicubes güncellemesi ayrıca, yeni kozmetik eşyaların kilidini açmamızı sağlayan Cosmicubes‘u da tanıttı. Görünüşleriyle birlikte oyundaki sanal ekonomi yeniden düzenlendi. Artık Among Us’ta kozmik küpler ve karakterlerimizi daha iyi gösteren bazı öğeler satın aldığımız iki para birimi kazanabileceğiz. Fasulye oyun yoluyla elde edilecek ve premium para birimi, mikro dönüşümlerde satın alınan yıldızlardan oluşacak.

Kozmik küpler belirli türde ögelere atanacak ve bunları küpü etkinleştirdikten sonra oyun yoluyla kazanacağız. Bunun üzerine, karakterimizin yeteneklerini geliştirmemizi sağlayan tek şey olan geleneksel deneyim puanlarımız olacak.

Among Us şu anda PC, Nintendo Switch ve iOS ve Android mobil cihazlarda kullanılabilir ancak oyun aynı zamanda Xbox One/Xbox Series X/S ve PlayStation 4/5 konsollarına da gelecek ve bu yıl 14 Aralık‘ta bu platformlarda çıkış yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol