Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amazon’un Fallout Dizisinden İlk Set Fotoğrafları!

Popüler video oyunu serisi Fallout'un Prime Video'da yayınlanacak dizi uyarlamasının çekimleri sürerken, setten yeni fotoğraflar gelmeye devam ediyor.

Çekimleri haziran ayının sonunda başlayan Fallout dizisinden ilk set fotoğrafları gelmeye başladı. New York, Staten Island’daki setten çekilen görüntüler, seriyi bilenlerin aşina olacağı bir konum olan Super Duper Mart‘ı gözler önüne seriyor.

Fotoğraflarda, süpermarketin otoparkına park edilmiş 1950’lerden kalma, her tarafı paslanmış arabaları görüyoruz. Nükleer savaşın getirdiği yıkım ve bıraktığı izler, her bir ayrıntıda hissediliyor. Ayrıca Fallout dizisi, oyunlarda gördüğümüz 50’lerin retro-fütürizm hissini de yakalamış gibi görünüyor.

Fallout Dizisinin Setinden Etkileyici Kareler

fallout dizi

Super Duper Mart, ilk olarak 2008’de Fallout 3’te ortaya çıktı ve Fallout 4, Fallout 76 ve Fallout Shelter dahil olmak üzere seride Bethesda tarafından geliştirilen her oyunda yer aldı. Ek olarak, Obsidian imzalı Fallout New Vegas‘taki süpermarket reklamlarını da unutmamak lazım.

Amazon Prime Video’da yayınlanacak olan Fallout dizi uyarlaması, 2018 yapımı Tomb Raider ve Captain Marvel filmlerinin yazarı Geneva Robertson-Dworet ve Silicon Valley’in yapımcısı Graham Wagner tarafından hayata geçiriliyor.

Heyecanla Beklenen Dizi Prime Video’da Yayınlanacak

fallout amazon

Daha önce HBO’nun Westworld dizisinde yönetmenlik yapan Jonathan Nolan, hem Kilter Films adına yönetici yapımcı görevini üstlenecek hem de pilot bölümü yönetecek. Ayrıca Fallout ve The Elder Scrolls serilerinin geliştirilmesine öncülük eden Todd Howard da yapımcılar arasında yer alıyor.

Fallout dizisinin oyuncu kadrosunda Ella Purnell, Walton Goggins, Kyle MacLachlan, Xelia Mendes-Jones ve Aaron Moten gibi isimler bulunuyor. Çekimlerine haziran ayının sonunda başlanan dizi, streaming platformu Prime Video‘da yayınlanacak. Fakat şu anda açıklanmış bir çıkış tarihi bulunmuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.