Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amazing Spider Man 3 Hakkında Yeni İddialar

Amazing Spider Man 3, Sony'nin film listelerinde göründü. Film hakkında birçok iddia ortaya atıldı.

Spider-Man No Way Home geçen aralık ayında gösterime girdi. Sonrasında iki şey analiz edildi. Birincisi No Way Home, şimdiye kadar yapılmış en heyecan verici Spider-Man filmiydi. İkincisi Andrew Garfield yardımcı bir rol oynarken, aynı zamanda filmin öne çıkan isimlerinden biriydi. Kısa bir süre sonra Sony‘nin, The Amazing Spider Man 3’ü yapmayı planladığına dair söylentiler gördük.

Amazing Spider Man 3, Sony’nin filmlerinin bir listesinde göründüğü için bu söylentiler geri döndü. Sony’nin Spider-Man evrenini içeren başka filmler yapması sürpriz değil. Garfield, Amazing Spider Man 3’ü alırsa da, kesinlikle başka bir Venom devamı göreceğiz. Bunun da ötesinde, Marvel ve Sony’nin bir sonraki MCU Spider-Man filmi üzerinde çalıştıklarını biliyoruz. Spider Man 4’ün, bir Tom Holland hikayesi olduğunu varsayarsak bu film karakter için bir tür yeniden başlatma olacak.

Amazing Spider Man 3 Ne Zaman Gelecek?

Amazing Spider Man 3

Marvel’ın, Sony’nin yardımıyla Spider-Woman’ı MCU’ya getirmek istediği söylentileri de var. Durum ne olursa olsun, duyurulmamış bir Sony/Marvel projesi için geçici bir çıkış tarihi var. Ancak The Amazing Spider-Man 3 için çıkış tarihi yok. Tartıştığımız başlıklar dışında şimdilik bir onayımız yok. Ancak Sandman ve Rhino gibi listede pek de beklemediğimiz birkaç sürpriz proje de yer alıyor.

Amazing Spider-Man 3, bu listedeki en heyecan verici oyunlardan biri. Ancak sızıntı, herhangi bir çıkış tarihinden bahsetmiyor. Andrew Garfield’ın devam filmini yakın zamanda onaylamasını da beklemiyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.