Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Age of Empires 4: Anniversary Edition Duyuruldu

İki yeni uygarlık, sekiz yeni harita ve daha fazlasını ekleyen yeni Anniversary Edition, temel oyunu ve tüm güncellemeleri içerecek.

World’s Edge, Age of Empires 4‘ün 25 Ekim‘de bir Yıldönümü Sürümü alacağını duyurdu. Steam ve Microsoft Store aracılığıyla PC için piyasaya sürülecek olan Anniversary Edition, temel oyunu ve yeni Yıldönümü Güncellemesi de dahil olmak üzere şimdiye kadar yayınlanan tüm güncellemeleri içerecek.

Bu güncelleme, Osmanlılar ve Malililer olmak üzere iki yeni uygarlığı deneyimleme şansı yaşayacağız. Her biri 15 yeni ustalık ve Savaş Sanatı Zorlukları’na sahip olacak, ayrıca yeni başarımlar, sekiz yeni harita ve iki yeni biyom da oyuna eklenecek. Ayrıca Hintçe, Danca, İsveççe, Çekçe, Yunanca, Lehçe, Fince ve Macarca gibi 11 yeni dil oyuna eklenecek. Oyunda zaten Türkçe dil desteği mevcut olduğunu belirtelim.

Age of Empires 4: Anniversary Edition Neler Sunacak?

Age of Empires 4

Türkler ilk kez, 1999 yılında piyasaya sürülen Age of Empires 2’de yer almıştı. İkonik strateji serisinin üçüncü oyununda da bulunan Osmanlı İmparatorluğu, şimdi Age of Empires 4’e de eklenmiş olacak.

Geliştiriciler ayrıca favori haritalarımızı belirlememizi ve bunlara dayalı oyunlar aramamızı sağlayacak bir sistem oluşturdu. Bu ilk sürümü olacak, bu nedenle zaman içinde olası iyileştirmeler bekleyebiliriz.

Son olarak, bu güncelleme ile tuş bağlantılarını özelleştirmek mümkün olacak. Aynı zamanda, geliştiriciler bu seçeneklere ayrılmış menünün netliği üzerinde çalıştı. Bunların hepsi, bu sürüm ile oyuna eklenecek.

Oyunun mevcut sahipleri ‘Anniversary Edition’ güncellemesini ücretsiz olarak alacak ve bu güncelleme ile birlikte oyuna Dereceli Takım Oyunları, yol noktası işaretleri ve iyileştirilmiş deniz dengesi eklenecek ve 3. Sezon başlayacak. Hata düzeltmeleri ile birlikte Alay Hareketleri ve Hileler de oyuna eklenecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.