Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Age of Empires 4 Sezon 2 Duyuruldu

Age of Empires 4, diğer şeylerin yanı sıra yeni haritalar ve oyun geliştirmeleri sağlayacak ikinci sezonunu bu ayın sonunda başlatacak.

Age of Empires 4 geçen yıl piyasaya sürüldü ve o zamandan beri birçok güncelleme aldı. Microsoft’un ünlü geliştirme ekibi, oyunun çıkışından sonra harita düzenleyici gibi ek özellikler sağladı. Ayrıca oyun mekanikleri ve denge değişimleri de yapıldı. Bu ayın ilerleyen günlerinde 30 Haziran’da, başka bir doz yeni özellik sunacak olan 2. sezon piyasaya sürülecek.

Age of Empires 4 ikinci sezonda karşımıza çıkacak olan en önemli cazibe ise The Pit adlı ek bir harita olacak. Bir diğer önemli yeni özellik, oyun sırasında ve tekli ve çok oyunculu savaşlar sırasında mini haritada görünecek olan birimlerinizin rengini (rastgele veya tercihe göre) seçme yeteneği olacak. Bu aynı zamanda normal ve dereceli çevrimiçi maçlar için de geçerli.

Age of Empires 4 Sezon 3 Ne Zaman?

Age of Empires 4

Daha da ileri giderek, güncelleme ile tuş bağlantılarını özelleştirmek mümkün olacak. Aynı zamanda, geliştiriciler bu seçeneklere ayrılmış menünün netliği üzerinde çalıştı. Geliştiriciler ayrıca favori haritalarımızı belirlememizi ve bunlara dayalı oyunlar aramamızı sağlayacak bir sistem oluşturdu. Bu ilk sürümü olacak, bu nedenle zaman içinde olası iyileştirmeler bekleyebiliriz. Geliştiriciler, ikinci sezonun başlamasıyla birlikte bir SSS yayınlayacaklarını da duyurdu.

Age of Empires 4 üçüncü sezonu Ekim veya Kasım aylarında başlayacak. Geliştiriciler, tek başına oynamaktan rahatsız olan oyuncular için dereceli takım oyunları uygulamak için çalışmalara başladı. Ayrıca hileler ve alay hareketleri de alacağız, yani önceki oyunlarda bulunan unsurlar bu oyuna da eklenecek. Ayrıca birçok başka iyileştirme de olacak. Daha fazla ayrıntıyı burada bulabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.