Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

AEW Fight Forever Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

THQ Nordic, AEW Fight Forever video oyunu için kısa bir tanıtım fragmanı yayınlarken, Microsoft Store oyun görüntülerini sızdırdı.

WWE, onlarca yıldır ana akım güreş video oyunu alanında nispeten rakipsiz kaldı ancak bu yıl içinde AEW Fight Forever ile işler değişecek. AEW, 2022’de çeşitli platformlar için piyasaya sürülecek ve yayıncı THQ Nordic, kutu sanatını ortaya çıkaran oyun için yepyeni bir tanıtım videosu yayınladı ve aynı zamanda bir Microsoft Store sızıntısı ile bazı bilgiler öğrendik.

Resmi tanıtımdan başlayarak, 12 Ağustos’ta THQ Nordic Showcase’de AEW Fight Forever’ın resmi oynanış ilk gösterimi yer alacak. Bugün yayınlanan kısa tanıtım videosu bunu doğrularken, kapak sporcuları da ortaya çıktı. Daha önce sızdırıldığı gibi, AEW kutu resminin ortasında CM Punk, arkasında Britt Baker ve Kenny Omega, arkada Chris Jericho, Jade Cargill ve Jon Moxley yer alacak.

AEW Fight Forever Görüntüleri Yine Sızdırıldı

AEW Fight Forever

THQ Nordic, bir tanıtım fragmanı yayınlamanın yanı sıra daha önce sızdırılan oynanış detaylarını da resmi olarak doğruladı. AEW Fight Forever, oyuncuların kendi güreşçilerini, hareket setlerini, arenalarını ve daha fazlasını oluşturabilecekleri tür için standart özelleştirme seçeneklerinin yanı sıra Patlayan Dikenli Tel Ölüm Maçı da dahil olmak üzere çeşitli benzersiz eşleşme türlerini içerecek.

Ayrıca oyunun söylentili Switch versiyonunun gerçekten de yolda olduğunu doğruladı. AEW sızıntıları fazlasıyla gündem oldu ve oyunun THQ Nordic Showcase için onaylanmasının ardından bir sızıntı daha oldu. Microsoft Store, THQ Nordic Showcase’de tanıtılması planlanan AEW Fight Forever oynanış görüntülerini sızdırdı.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.