Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

WWE 2K’in Rakibi AEW Fight Forever Görselleri Sızdırıldı

Amazon yine bir oyunu daha sızdırdı. Eşleşme türleri de dahil olmak üzere AEW Fight Forever oyunu hakkında çeşitli detaylar öğrendik.

Görünüşe göre bu yıl içinde piyasaya sürülecek olsa da, AEW Fight Forever hakkında neredeyse hiçbir bilgimiz yok. Oyun için fragman yayınlanmadı ve neredeyse hiç görsel yoktu ancak bu, son perakende sızıntısı sayesinde değişti. Görünüşe göre Amazon UK, oyununun sayfasını biraz erken yayına aldı ve resmi bir duyurudan önce oyunla ilgili önemli ayrıntıları açıkladı.

Bu liste Gematsu tarafından tespit edildi ve Amazon UK sayfası kaldırılmış gibi görünse de, tüm bu ayrıntılar Xtralife’da hala mevcut. Sızan ayrıntılar, AEW Fight Forever video oyununun Nintendo Switch’e geleceğini ve birçok farklı maç türü içereceğini iddia etti. Güreş oyunları için standart olan tek, takımlı ve merdiven maçlarının yanı sıra bazı benzersiz maç türleri de oyunda yer alacak.

AEW Fight Forever Hakkında Tüm Bildiklerimiz

AEW Fight Forever

AEW Fight Forever’ın sızdırılan kutu resmi, Chris Jericho ve Kenny Omega gibi daha önce oyun için onaylanan bazı süper yıldızları yeniden doğruladı. Ayrıca, promosyonun en tanınmış yeteneklerinden üçü olan Britt Baker, Jade Cargill ve Jon Moxley‘i de gördük. Önde ve ortada, mevcut AEW Dünya Şampiyonu olan ve kolayca promosyonun en popüler güreşçisi olan CM Punk‘tan başkası değil.

AEW Fight Forever

AEW Fight Forever video oyunu listesinde, elbette kutu sanatında yer alanların yanı sıra birçok başka güreşçi de yer alacak. Hayranlar, kadrodaki en büyük yıldızların yer aldığı oyuna güvenebilir, ancak artık promosyonun bir parçası olmayan en az bir güreşçiyi de içerecek. Oyunun geliştirilmesinde parmağı olan Kenny Omega, Cody Rhodes‘un o zamandan beri WWE’ye geçmesine rağmen AEW Fight Forever’da olacağını doğruladı.

AEW Fight Forever

Bu sızıntılar, AEW Fight Forever için uygun bir açıklamanın er ya da geç geleceğini gösterdi. THQ Nordic’in oyunun yayıncısı olarak olaya dahil olması ve bunun gibi varlıkların artık çevrimiçi görünmesiyle, AEW hayranlarının çok yakın bir gelecekte oyun hakkında çok daha fazla şey öğreneceği kesin.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.