AC Valhalla Yol Haritası Açıklandı – Neler Eklenecek?

Ubisoft, AC Valhalla yol haritasını ve hayranlarını yakın gelecekte neler beklediğini açıkladı. Bu sonbaharda büyük olasılıkla Cadılar Bayramı temaları içeren Oskoreia Festivali'ne katılabileceğiz.

Son bahar için AC Valhalla yol haritası yayınlandı. AC Valhalla, gerçekten uzun ömürlü bir oyuna yakışır şekilde güncellemeler ve yeni içeriklerle sürekli olarak destekleniyor. Bu yılın sonunda neler bekleyebileceğimizi gösteren AC Valhalla yol haritası yayınlandı. Ubisoft, önümüzdeki aylarda ünlü TPP aksiyon oyunu serisinin son bölümünü için yayınlanacak içeriklerin bir listesini açıkladı.

AC Valhalla Yol Haritası

AC Valhalla Yol Haritası

Gördüğünüz gibi 5 Ekim’de 1.3.2 güncellemesi yayınlanacak. Birkaç yeni içerik eklenecek ve oyun dengesi düzenlenecek. Ayrıca 19 Ekim’de, sırayla, Assassin’s Creed: Viking Age tarafından Discovery Tour yayınlanacak. Bunlar ücretsiz olacak ve bu sayede Viking seferleri sırasında İngiltere ve İskandinavya’da hayatın nasıl göründüğü konusunda kendimizi biraz eğitebileceğiz.

Bu iki şeyin geleceğini çok daha önceden biliyorduk ancak Ubisoft tarafından aktarılan geliştirme planları, bu sonbaharda piyasaya çıkması beklenen iki yeni özelliği de duyurdu. Bunlardan ilki 1.4.0 güncellemesi oldu. Bununla ilgili henüz herhangi bir ayrıntı bilmiyoruz ancak sayıya bakılırsa, büyük türden bir güncelleme olacak.

İkincisi, bu yıl temmuz ayından Sigrblot tarzında bir başka süreli etkinlik olan Oskoreia festivali olacak. Mini oyunlar veya ek görevler şeklinde çok çeşitli ilgi çekici yerler bekleyebiliriz. Belki de festival ekim ayının sonundan önce başlayacak çünkü resme bakınca aklımıza Cadılar Bayramı teması geldi.

AC Valhalla yol haritası, sohbaharda alacağımız içerikleri tanıttı.

Yakın gelecekte Assassin’s Creed: Valhalla’da kesinlikle yapacak çok daha fazla etkinliğimiz olacak. Kim bilir, belki de yaklaşan haberler bazı oyuncuları erken ortaçağ İngiltere’sine ve Eivor’un maceralarına dönmeye teşvik edecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol