Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

A Plague Tale Requiem Çıkış Tarihi Belli Oldu

Uzun bir oynanış fragmanı, oyunun savaş ve gizlilik mekaniklerini gösterirken, PC versiyonu için ışın izleme ve Nvidia DLSS teknolojileri de onaylandı.

A Plague Tale Requiem çıkış tarihi nihayet açıklandı. Selefinin ne kadar şaşırtıcı derecede iyi olduğu göz önüne alındığında, A Plague Tale: Requiem’in birçok insan için yılın en çok beklenen oyunlarından biri olması şaşırtıcı değil.

Yakın zamanda yayıncı Focus Entertainment ve geliştirici Asobo Studio, aksiyon-macera devam oyununun belirli lansman tarihinin yakında açıklanacağını doğruladı ve artık A Plague Tale Requiem çıkış tarihi belli oldu. Hem de çıkış tarihi duyurusuna uzunca bir oynanış fragmanı eşlik etti.

A Plague Tale Requiem Çıkış Tarihi

A Plague Tale Requiem Çıkış Tarihi

A Plague Tale Requiem, 18 Ekim‘de PS5, Xbox Series X/S ve PC‘nin yanı sıra buluta özel bir sürüm olarak Nintendo Switch için çıkış yapacak. Maalesef oyunun fiyatı 550 TL yani fazlasıyla tuzlu olacak. Çıkış tarihi duyurusuna, yaralı bir Amicia ve Hugo bir kez daha askerler tarafından takip edildiğinden, oyunun uzun bir bölümünü gösteren genişletilmiş bir oynanış fragmanı eşlik etti.

Oyunun araçlarını ve silahlarını hareket halinde gösteren acımasız ve gergin bir gizlilik bölüme yol vermeden önce bir kovalamaca sekansıyla başlayan fragman, sonunda Hugo’nun birkaç düşmanı yok etmek için devasa bir fare sürüsünü kontrol etmesiyle bitti. En azından söylemek gerekirse, heyecan verici bir takip gibi görünüyordu.

A Plague Tale Requiem çıkış tarihi haricinde, oyunun PC versiyonunda ışın izleme ve DLSS teknolojisini uygulamak için Nvidia ile ortak olduğunu onaylandı. Ayrıca oyun, lansman sırasında Xbox ve PC Game Pass aracılığıyla da satışa sunulacak. Son olarak, daha önce de bir oynanış videosu yayınlanmıştı. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.