Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

A Plague Tale Requiem’den İlk Oynanış Videosu Geldi

A Plague Tale Requiem 2019’da piyasaya sürülen ve olumlu inceleme notları ile karşılanan aksiyon macera oyununun devamı niteliğinde olacak. Oyun, serinin ilk bölümünün yazarları olan Asobo Studio ekibi tarafından geliştiriliyor ve piyasaya sürülmesi Focus Home Interactive tarafından yapılacak.

The Game Awards sırasında A Plague Tale Requiem‘in ilk oynanış fragmanını gördük. Oyunun kahramanları, tahrip olmuş bölgeleri geçerek ve yine fare sürülerinden kaçınacak. Fragmanın tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz. Şu ana kadar kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı.

A Plague Tale Requiem Neler Sunacak?

A Plague Tale Requiem

A Plague Tale Requiem bizi yeniden ortaçağ Avrupa’sına götürecek. Bu prodüksiyonun aksiyonu, orijinalinde sunulan olaylardan sonra 14. yüzyılda geçecek. Fransa’yı vuran veba, onu paramparça eden savaşlar gibi henüz bitmedi. Orijinalden bilinen iki karakter Amicia ve Hugo, bir kez daha zorluklarla yüzleşecek ve hayatları için savaşacak.

Oyunun eylemi yine üçüncü şahıs perspektifinden (TPP) izlenecek. Macera bizi kasabalardan ve köylerden, pitoresk sahil şeritlerinden savaş alanlarına kadar çeşitli yerlere götürecek. Aralarında dolaşarak, hikaye odaklı görevler (ve ara sıra yan görevler) gerçekleştirerek, çevresel bulmacaları çözecek ve düşmanlarla savaşacağız.

Bunları çoğunlukla sessizce ya da akıllı davranarak ve örneğin tuzak kurarak ortadan kaldıracağız. Ayrıca, bazen mekanları sular altında bırakan ve yolda karşılaştıkları her şeyi yiyip bitiren aç farelere kapılmamaya da özen göstereceğiz. Oynanış görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.