VFŞL 2021 Türkiye Büyük Finali’nde Karşılaşacak Takımlar Belli Oldu

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi'nde finalin adı belli oldu. Galatasaray Espor ve Nasr Esports, 4 Eylül’de Volkswagen Arena’da kıyasıya bir şampiyonluk mücadelesi verecek.

Her kademesi müthiş bir heyecana sahne olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi (VFŞL), şampiyonuna kavuşmak için gün sayıyor. 4 Eylül’de Volkswagen Arena’da gerçekleşecek 2021 Türkiye Büyük Finali’nde şampiyonluk mücadelesi verecek takımlar Galatasaray Espor ile Nasr Esports oldu.

VFŞL yarı final aşamasının ilk gününde GALAKTICOS ile karşılaşan Nasr Esports, baştan sona dominant bir performans gösterdi ve mücadeleyi 3-0’lık net bir skorla kazandı. VFŞL’ye 2021 Kış Mevsimi’nde katılan ve ilk mevsiminde çeyrek final aşamasında elenen Nasr Esports, yaptığı önemli takviyelerle adını 2021 Türkiye Büyük Finali’ne yazdırmayı başardı.

2021 Türkiye Büyük Finali, Galatasaray Espor ve Nasr Esports Arasında Oynanacak

2021 Türkiye Büyük Finali

Yarı final aşamasının ikinci gününde ise Galatasaray Espor ve Beşiktaş karşı karşıya geldi. Lig aşamasını lider tamamlayan sarı kırmızılı ekip, seriyi 3-1 kazanarak finale yükseldi. VFŞL’ye 2017 Kış Mevsimi’nde katılan Galatasaray Espor tarihinde ilk defa finale yükseldi.

Yılın en iyi League of Legends takımının belli olacağı 2021 Türkiye Büyük Finali, 4 Eylül Cumartesi günü Volkswagen Arena’da gerçekleşecek. Galatasaray Espor ile Nasr Esports ekiplerini karşı karşıya getirecek olan mücadele, canlı olarak Twitch/riotgamesturkish, Youtube/lolespor ve lolespor.com üzerinden yayınlanacak.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol