Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

2021 Yılında Korsana Yenik Düşen Diziler Belli Oldu

2021 yılında en fazla korsana maruz kalan diziler belli oldu. Disney Plus'ta yayınlanan Marvel dizisi Wandavision, torrent sitelerinde en çok indirilen dizi oldu.

Telif hakkı ihlali ve dijital haklar hakkındaki güncel verileri paylaşan bir web sitesi olan TorrentFreak, 2021 yılında korsana en fazla maruz kalan 10 diziyi açıkladı. Buna göre Disney Plus‘ta yayınlanan Marvel dizisi WandaVision, bu yıl torrent sitelerinde en fazla indirilen televizyon dizisi oldu.

İkinci sırada bir başka Marvel dizisi Loki yer alırken, Netflix‘in en sevilen yapımlarından The Witcher üçüncü oldu. Geçtiğimiz senelerde Torrent sitelerinde en fazla indirilen dizi genellikle Game of Thrones oluyordu, ancak HBO dizisinin 2019’daki finali sonrası bu saltanat sona erdi.

WandaVision, Korsana En Fazla Maruz Kalan Dizi Oldu

wandavision korsan dizi
Disney Plus’ta yayınlanan Marvel serisi, torrent sitelerinde en çok indirilen dizi oldu.

TorrentFreak’in geçen yılki listesinin ilk sırasında yine bir Disney Plus dizisi olan The Mandalorian yer alıyordu. 2021’de ise başka bir Disney yapımı listenin başını çekiyor. Torrent sitelerinde hit olan WandaVision, idealize edilmiş bir banliyöde yaşayan Marvel kahramanları Wanda ve Vision’a odaklanıyor.

Loki ve The Witcher’ın ardından Marvel dizisi The Falcon and the Winter Soldier gelirken, bu senenin en beğenilen Netflix yapımlarından Arcane ve Amazon imzalı Wheel of Time, listesinin son iki sırasını oluşturuyor. 2021 yılında Torrent sitelerinde en fazla indirilen diziler şöyle:

 1. WandaVision
 2. Loki
 3. The Witcher
 4. The Falcon and the Winter Soldier
 5. Hawkeye
 6. What If…?
 7. Foundation
 8. Rick and Morty
 9. Arcane
 10. Wheel of Time

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.