Henry Cavill, The Witcher 2. Sezon Hakkında Konuştu

Netflix'te yayınlanan The Witcher dizisinin yıldızı Henry Cavill, heyecanla beklenen ikinci sezon hakkında konuştu.

Henry Cavill, The Witcher 2. Sezon hakkında daha fazla konuştu ve geçen yıl sette geçirdiği sakatlığı ayrıntılı olarak anlattı.

Cavill, yaralanmanın meydana geldiği bir sahne için ormanda koşuyordu. Lauren Hissrich, The Hollywood Reporter‘a verdiği demeçte, Cavill’in karavanına gitti ve burada aktörün “büyük bir acı içinde” olduğunu öğrendi.

Henry Cavill

Henry Cavill, Sakatlığı Hakkında Konuştu

Cavill‘in kasını yırttığı keşfedildi ve aktör bunu “çok, çok kötü bir acı” olarak nitelendirdi. Kasının tamamen kopmasına maruz kalmadığı için kendini şanslı hissettiğini söyledi.

Cavill’in yaralanması nedeniyle, çekim programı değişti ve aksiyon sahneleri daha sonra prodüksiyona itildi ancak kameralar dönmeye devam etti ve Cavill fizik tedavi görürken diğer sahneleri de filme aldı. Bu kesinlikle kolay değil.

Henry Cavill’in The Witcher 2. Sezon için bölüm başına 1 milyon dolar kazandığı bildirildiği gibi, The Witcher ile ilgili diğer bazı ayrıntılar da habere dahil edildi.

Ek olarak Hissrich, izleyicilerin 2. Sezonu izlemesini ve Cavill bir sakatlık ile mücadele ettiği için filmin bir pandemi sırasında çekildiğinin farkına bile varmamasını umduğunu söyledi.

The Witcher 2. Sezon, 17 Aralık’ta Netflix’te vizyona girecek. Ardından daha fazla ölüm ve canavar içeren üçüncü sezon gelecek.

Ana dizinin yanı sıra Netflix kısa süre önce animasyon filmi The Witcher: Nightmare of the Wolf‘u yayınladı; Ayrıca yan ürün olan canlı aksiyon dizisi The Witcher: Blood Origin de yapım aşamasında. Ek olarak, ikinci bir animasyonlu Witcher filmi ve The Witcher dünyasında geçen yeni bir “çocuk ve aile” dizisi de gelecek.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol