Steam Sonbahar İndirimleri – 20 TL Altı En İyi Oyunlar

Steam Sonbahar İndirimleri bugün başladı. Kampanya dahilinde keyifli zaman geçirebileceğiniz çok sayıda güzel ve ucuz oyun bulunuyor. Biz de bundan yola çıkarak 20 TL ve altı fiyatlara sahip olabileceğiniz en iyi oyunları sizler için listeledik.

Yılın en büyük kampanyalarından Steam sonbahar indirimleri bugün itibarıyla başladı. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen kampanya, AAA kaliteden düşük sistem gereksinimli oyunlara kadar sayısız farklı yapımı makul denebilecek fiyatlara satın almanızı sağlıyor.

İndirimler bir hafta boyunca devam edeceği için cüzdanlarını hemen boşaltmak istemeyen kişiler olabilir. Eğer bu düşüncedeyseniz, 20 TL altı oyunlara göz atabilirsiniz. Tahmin edebileceğiniz üzere yelpaze bir hayli geniş. Bu yazımızda, Steam sonbahar indirimleri dahilinde en iyi 20 TL oyunları sizler için sıraladık. Eğer hazırsanız, lafı daha fazla uzatmadan listemize geçelim.

Steam Sonbahar İndirimleri Dahilindeki En İyi 20 TL Altı Oyunlar

steam sonbahar indirimleri 20 tl altı oyunlar

Steam sonbahar indirimlerinde bizim dikkatimizi çeken 20 TL altı oyunlar bu şekilde. Eğer liste dışı bir oyun tavsiyeniz varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz. 24 Kasım’da başlayan indirimler, 1 Aralık TSİ 21:00‘a kadar sürecek. Kampanyadaki tüm oyunlara bu sayfadan göz atabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol