Zwei: The Arges Adventure Bu Ay PC’ye Geliyor

Beklenen Zwei: The Arges Adventure nihayet PC oyuncularıyla buluşuyor.

XSEED Games bugün yaptığı duyuruyla Nihon Falcom tarafından yapılan orijinal Zwei serisiyle, sonrasında çıkan Zwei: The Ilvard Insurrection’ın Zwei: The Arges Adventure adı altında bu ay PC platformuna çıkacağını açıkladı. Zwei: The Arges Adventure, Windows bilgisayarlar için Steam, GOG ve The Humble Bundle Store aracılığıyla 24 Ocak 2018 tarihinde resmen satışa çıkmış olacak.

Orijinal olarak Japonya’da Zwei!! Adıyla satışa çıkan Zwei: The Arges Adventure, serinin şimdiye kadarki en geniş oyunu olarak kabul ediliyor ve PC’ye yeniden entegre edilirken bazı özel şeyler de eklendi. Dolayısıyla PC oyuncuları daha kapsamlı bir Zwei oyunuyla karşılaşacak, bolca içerik sunulacak.

Zwei: The Arges Adventure’da sosyal olarak sorunlar yaşayan iki genç üvey kardeş olan Pokkle ile Pipiro’nun hikâyesi anlatılıyor. İki kardeş sıkıcı kasaba hayatlarını sürdürürken, karşılarına gizemli birisi çıkıyor ve bazı hırsızlık olayları yaşanıyor. Bu dakikadan sonra oyuncular da Pokkle ile Pipiro’nun hikâyesine dahil oluyorlar.

Macera – RPG türündeki Zwei: The Arges Adventure, bu ay sonunda PC için satışa çıkacak ve uzun bir oynanış süresi sunacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>