Zula

MMOFPS
Takip Et
8

Çok iyi

7.3

Kullanıcı


Zula’da Kadınlara Özel Bir Turnuva Yapılacak!

Zula 8 Mart Dünya Kadınlar gününde yeni bir turnuva yapacak.

Ülkemizin ilk ve tek MMOFPS oyunu olan Zula tüm dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor.

Düzenlediği birbirinden farklı espor turnuvaları ile oyunculara binlerce lira dağıtan Zula, yeni bir turnuva müjdesi ile gündeme geldi. Genco Alp tarafından verilen müjde de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak amacıyla bayanlara özel bir espor turnuvası yapılacağı belirtildi. Yapılacak olan turnuva hakkında şuan için detaylı bir bilgi yer almazken şu sıralar Zula’ya battle royale modunun gelmesi konuşuluyor. İkinci sezonun tamamlanmasından sonra oyuncular yeni sezona hazırlanırken yeni bir turnuva duyuruldu.

Günümüzün en çok oynanan modu olan hayatta kalma modu ilerleyen aylar içerisinde Zula’ya da gelebilir. Çeşitli sızıntılar ile ortaya çıkan bu detay ile Zula’nın daha geniş kitlelere ulaşılacağı tahmin ediliyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü unutmayan başarılı MMO oyunu, ilerleyen günlerde turnuvaya yönelik detayları resmi web sitesi üzerinden oyuncular ile paylaşacak.

Yüzde yüz Türk yapımı bir MMO oyunu olarak 2016’da bilgisayar platformunda karşımıza çıkan yapım hem ülkemiz de hem de yurt dışında milyonlarca oyuncu tarafından adeta bir tutku olarak oynanıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol