Zelda Remake İçin Yeni Sürüm Yayınlandı

The Legend of Zelda Ocarina of Time Unreal Engine 4 ile harika gözüküyor.

Bugün CryZENx tarafından The Legend of Zelda Ocarina of Time’ın Unreal Engine 4 grafik motoruyla yapılan remake sürümünün yeni hali yayınlandı. Bu versiyonda bazı grafiksel ayarlar yer alırken (4K’dan downsample yapabiliyorsunuz ya da performans modunda çalıştırabiliyorsunuz), başka değişiklikler de söz konusu. Örneğin üç farklı bölge daha oyuna eklendi.

Daha fazla ayrıntıya girecek olursak, The Legend of Zelda Ocarina of Time’ın Unreal 4 demosuna Temple of Time, Kakariko Village ve Kokiri Forest bölgeleri eklendi. Tüm bunlar birbirlerine bağlı yerler ve oyuncular aynı zamanda Story modu içinde bu üç bölgede de oynayabilecek. Oyuncular aynı zamanda evlerin içine girebilecek, düşmanlarla savaşabilecek, NPC’lerle konuşabilecek, envantere erişebilecek ve orijinal Ocarina of Time’da yer alan hemen hemen her şeyi gerçekleştirebilecek.

Muhtemelen The Legend of Zelda Ocarina of Time remake sürümünün bu parçası en düzgün hali diyebiliriz. Daha önce oyunun sadece farklı bölümlerini rastgele oynuyorduk. Şimdi ise efsane yapım The Legend of Zelda Ocarina of Time’ın dikkate değer bir kısmını yeniden deneyimleme şansımız var.

CryZENx aynı zamanda hikayeye eklemelerin 2019’da devam edeceğini, yeni bölgelerin, görevlerin ve boss savaşlarının ekleneceğini söylüyor. Yani orijinal N64 oyununda yer alanlar bu remake sürüme de eklenecek.

Açıkçası CryZENx’i sevmeyenler olsa da, böylesine büyük emekle harcanmış bir projenin indirme bağlantısını doğrudan paylaşması ve herhangi bir ödeme duvarı yaratmaması takdire şayan. İlgilenenler The Legend of Zelda Ocarina of Time – Unreal Engine 4 remake sürümünü buradan indirebilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol