Yu-Gi-Oh! Master Duel Hakkında Yeni Detaylar Açıklandı

Oynaması ücretsiz oyun PC, konsol ve mobil cihazlarda mevcut olacak ve çarpraz platformu destekleyecek.

Konami, Yu-Gi-Oh! Master Duel‘in lansman sırasında bir çapraz oynama ve çapraz kaydetme işlevine sahip olacağını açıkladı. Çıkış tarihine az kalan ücretsiz oynanabilir kart oyunu için yepyeni bir oynanış fragmanı yayınlandı ve yeni oynanışı göstermenin yanı sıra Konami, oyuncuların sahip oldukları herhangi bir platformda birbirlerine karşı oynayabileceklerini açıkladı.

Oyuncular, çapraz oynama işlevinin yanı sıra birden fazla platformda çapraz kaydetme özelliğine de erişebilecek. PCGamesN tarafından bildirildiği üzere Konami basın açıklaması, oyuncuların Master Duel oyun verilerini platformlar arasında bağlayabileceklerini, yani ilerlemelerini PC, konsollar ve mobil cihazlar arasında aktarabileceklerini belirtti.

Yu-Gi-Oh! Master Duel ile En Özgür Kart Sistemi

Master Duel

Yu-Gi-Oh! Master Duel, “en yeni oyun sistemlerinde yoğun, güzel bir şekilde sunulan düelloların keyfini çıkarmanın heyecan verici yeni, oynaması ücretsiz bir yolunu” sunacak ve 10.000’den fazla kart içeren tek bir oyunda tüm TCG kural setini yeniden yaratacak. Oyun ayrıca bir solo kampanya modunun yanı sıra resimli anlatı bölümleri arasında bölünmüş görevler ve AI rakipleriyle tam gelişmiş düellolar içerecek.

Oyuncular canavar, sihir ve tuzaklardan oluşan desteler toplar ve rakiplerinin yaşam puanlarını sıfıra indirmeye çalışacak. Synchro, Pendulum ve XYZ gibi özel çağrılar da dahil olmak üzere binlerce kart ve birçok hareket elinizin altında olacak. Birçok CCG’nin aksine, YGO’da katı bir deste yapısı olmayacak; Oyuncular farklı arketipleri, nitelikleri ve canavar türlerini karıştırıp eşleştirmekte özgür olacak.

Yu-Gi-Oh! Master Duel bu kış PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, iOS ve Android için çıkacak ve ayrıca belirli sistemlerde 4K desteği sunacak.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol