Youtubers Life 2’de PewDiePie Gibi Ünlü İsimler Olacak

U-Play Online ve Raiser Games, Youtubers Life 2'de PewDiePie dahil olmak üzere YouTube'dan ünlü içerik oluşturucuların yer alacağını duyurdu.

Bu nisan ayında, YouTuber simülatörünün devamı olan Youtubers Life 2’nin duyurusu yapıldı. Şimdi, geliştirici ekip oyun hakkında daha fazla ayrıntı açıkladı. Oyunda, platformdaki en büyük kanallardan birinin sahibi olan PewDiePie‘a yer verilecek.

Youtubers Life 2, YouTube’dan bilinen bir dizi içerik oluşturucuya yer verecek. Bu isimler sözde “muhafızlar” rolünü üstlenecek ve bir dizi zorluk sunacakları yan görevlerde yer alacak. Yukarıda bahsedilen PewDiePie dışında oyunda Crainer, LaurenzSide, Rubius, Paluten, InoxTag, WillyRex, GermanLetsPlay, Vegetta777 ve xFaRgAnx da bulunacak.

Youtubers Life 2

Youtubers Life 2 Neler Sunacak?

Oyundaki görevimiz hem videolar oluşturup yayınlamak hem de kanalımızı geliştirmek olacak. İlk başta, malzemeler düşük kaliteli olacak, ancak zamanla para getirmeye başlayacak, daha iyi ekipman satın almaya ve iş arkadaşları kiralamaya alışacak.

Oyun, temel oyun mekaniğini orijinalindeki ile aynı şekilde koruyacak. Bu yüzden video materyallerinin oluşturulması ve yayınlanması ile ilgileneceğiz. Başarılarımız bize giderek daha iyi ekipman satın aldığımız ve işbirlikçileri işe aldığımız fonlar sağlayacak ve böylece faaliyetimizin profesyonellik düzeyini artıracak.

Bir kez daha, youtuberımızın itibarı, arkadaşlarıyla olan ilişkileri, aşkları ve çok çeşitli boş zaman aktiviteleri dahil olmak üzere özel hayatını düzenlemenin yanı sıra kilit bir rol oynayacak.

Youtubers Life 2 de birçok yeni özellik de sunacak. Oluşturulabilecek video türlerinin listesi genişletildi. Oyuncular, diğerleri arasında oyun, inceleme, röportaj, hız koşusu ve kutudan çıkarma videoları yayınlayabilecek. Abonelerin ve izleyicilerin istatistikleri, eylemlerimize çok daha dinamik bir şekilde tepki verecek. Bu nedenle, yayınlanan materyal çeşitliliğinin artması, kanalın popülaritesinin artması üzerinde daha net bir etkiye sahip olacak.

Youtubers Life 2, ilk oyunuda geliştiren stüdyo olan U-Play Online tarafından geliştirildi. Yayıncılık, Raiser Games tarafından yapılacak. Oyun Windows PC (Steam), Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkış yapacak. Henüz resmi bir çıkış tarihi olmasa da oyun büyük ihtimalle bu yıl içerisinde çıkış yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol