Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yerli Taktik FPS Oyunu Contain Steam’de İstek Listesine Açıldı

İstanbul merkezli yerli oyun stüdyosu SinginGiant'ın taktik FPS türündeki ilk oyunu Contain, Steam'de istek listesine açıldı.

Yerli oyun ekosisteminin en taze girişimlerinden biri olan SinginGiant‘ın taktik FPS türündeki ilk oyunu Contain, Steam’de istek listesine açıldı. 2022 yılında Oğuz Taşdan ve Sonat Samir tarafından kurulan İstanbul merkezli stüdyo, Contain’in yerli bir oyun için türünün ilk örneği olduğunu belirtiyor.

Taşdan ve Burak Akmenek başkanlığında faaliyetlerini sürdüren SinginGiant, oyunlara geniş ve yenilikçi bir bakış açısıyla yaklaşarak uluslararası ölçekte değer bulan projeler geliştirmeyi hedefliyor. “Türkiye’den çıkan ilk taktik FPS oyunu” olarak nitelendirilen Contain, hem eşli hem de tek başına oynayabileceğiniz bir nişancı.

Contain, Türkiye’den Çıkan İlk Taktik FPS Oyunu

Contain steam

Uzaydan düşen doğaüstü kökenli nesneleri kontrol etmeye çalışan birçok görev gücünü yöneten bir organizasyon var. Hikaye, Giants adlı özel bir görev gücüne odaklanıyor. Karakterinizin temel kıyafet ve teçhizatlarını derinlemesine özelleştirebilir, her bir eklentinin yerleşimine kendiniz karar verebilirsiniz.

Contain, muadillerinin çoğu gibi takım çalışmasının ve işbirliğinin çok önem olduğu bir FPS oyunu. Geliştirme süreci henüz nihayete ermediği için pek fazla ayrıntıya vakıf değiliz, ancak Steam’deki görseller son derece etkileyici ve gerçekçi görünüyor. Yerli oyun stüdyolarında böylesine kaliteli oyunlar görmek gerçekten gurur verici.

Contain’i bu sayfadan Steam’de istek listenize ekleyerek SinginGiant ekibine destek olabilirsiniz. Çıkış tarihi ve fiyat gibi ayrıntılar için biraz daha beklememiz gerekecek. Fakat belli olur olmaz sizlerle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Bağımsız oyunlarla ilgileniyorsanız Indie kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.