Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yerli Psikolojik Korku Oyunu The Shivers Yakında Çıkıyor

İstanbul merkezli bağımsız oyun geliştirme stüdyosu Clock Wizard Games, psikolojik korku türündeki The Shivers'ı piyasaya sürmeye hazırlanıyor. İlgi uyandıran oyunun demosu çok yakında yayınlanacak.

Yerli bağımsız oyun stüdyolarından gelecek vaat eden projeler görmeye devam ediyoruz. 2015 yılında Volkan Demir tarafından kurulan Clock Wizard Games, uzun zamandır üzerinde çalıştıklarını psikolojik korku türündeki The Shivers‘ı görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. İstanbul merkezli stüdyo, görselleri ve tanıtım videosuyla ilgi uyandıran oyunları için çok yakında bir demo yayınlayacağını açıkladı.

The Shivers, en fazla 4 kişi ve en az 1 kişi ile oynanabilen bir eşli korku oyunu. Amacımız, çeşitli ekipmanları kullanarak takımımızla birlikte veya tek başımıza lanetli mekanlarda bulunan kötü ruhları tespit etmek olacak. Hayaletlerin izini sürerken, arkadaşlarımızla yardımlaşmamız ve etraftaki ipuçlarını çözmemiz gerekiyor.

The Shivers Demosu Yakında Yayınlanacak

The Shivers yerli oyun

Clock Wizard Games, oyuncuların detaylı bir karakter özelleştirme ekranına sahip olacaklarını söyledi. The Shivers’da her karakterin kendine ait bir yetenek ağacı, zengin market içeriği, level ve xp sistemi olacak. Oyun içinde kazandığımız parayla, marketten kozmetik ürünleri satın alıp kullanabileceğiz. Hatta her zaman yanımızda duracak bir evcil hayvan dahi satın alabileceğiz.

Her oyunda rastgele olaylar ve hayaletlerle karşılaşacağız. Peşinde olduğumuz ruhlarla konuşabileceğiz, ancak ne söylediğimize dikkat etmemiz gerekiyor. Günlük ve haftalık görevlerin yanı sıra özel tarihlerde benzersiz etkinlikler ve görevler sunulacak. 2023’ün ilk çeyreğinde Erken Erişim’e çıkmayı planlayan The Shivers, Türkçe dil seçeneğiyle ve Türkiye’ye özel bir fiyatlandırma ile oyun severlerin beğenisine sunulacak.

Oyun, 2023’ün İlk Yarısında Erken Erişim’e Çıkıyor

yerli korku oyunu

Dilerseniz, oyunu bu sayfadan istek listenize ekleyerek ve çıktığı zaman haberdar olabilirsiniz. Clock Wizard Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan yerli korku oyunu The Shivers’ın sistem gereksinimleri şöyle:

Minimum

 • İşletim Sistemi: Windows 10, 64 Bit
 • İşlemci: Intel i5 or new-gen i3 / AMD eşdeğeri
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 940M

Önerilen

 • İşletim Sistemi: Windows 10, 64 Bit
 • İşlemci: Intel i7 / AMD eşdeğeri (AMD FX 9500+ Series)
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1050 Ti
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 12 MB kullanılabilir alan

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.