Yeni Saints Row Oynanış Videosu Geldi

Saint Row karşımıza yeni gelişmelerle çıkmaya devam ediyor.

Yayıncılığını Deep Silver’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Volition’ın yaptığı yeni Saints Row oynanış videosu yayınlandı.

Yeni Saints Row oynanış videosunda oyunun açık dünyasından bir araba aksiyon sahnesi göze çarpıyor. Yeni Saints Row oyunu 25 Şubat 2022 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Epic Games Store) için çıkış yapacak.

Yeni Saints Row Oynanış Videosu

Yeni Saints Row Tanıtım Yazısı

Yanında başında dostların Neeah, Kevin ve Eli ile yakın zamanın Mafya Babası olarak Saints çetesini kuracak, Santo Ileso’nun sokaklarında kurduğun imparatorluğu büyütüp şehrin kontrolü için savaşırken Los Panteros, Idols ve Marshall çeteleriyle mücadele içine gireceksin. Aslında Saints Row bir tür yeni şirket kurma hikâyesi. Tek farkı, Saints çetesinin işi suç işlemek.

Yeni Saints Row Oynanış Videosu

Şimdiye kadar yaratılan en büyük ve en iyi Saints Row oyun dünyasının tadını çıkar. Santo Ileso’nun gitgide genişleyen benzersiz dünyası yan görevlerle, suç dünyasının tehlikeli hamleleriyle ve muhteşem ana görevlerle dolu vahşi ve çok eğlenceli bir yer. Silahlarını, arabalarını ve hatta atlayış tulumunu kullanarak bu dünyanın bir numarası olacaksın.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol