Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Resident Evil Filminin Oyun ile Benzerliğini Gösteren Fragman

Resident Evil Welcome to Raccoon City için yayınlanan yeni fragman, filmin oyun serisine ne kadar sadık kaldığını etkileyici bir biçimde gözler önüne seriyor.

Yeni Resident Evil filmi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Sony Pictures, Welcome to Raccoon City‘i oyun serisi ile karşılaştıran etkileyici bir fragman yayınladı. Söz konusu videoda, filmdeki atmosferin ve mekan tasarımının, doğrudan oyundan ilham aldığı görülüyor.

Yazar ve yönetmen Johannes Roberts’a göre, yeni Resident Evil filmi Welcome to Raccoon City, oyun serisinin “sadık bir uyarlaması” olmayı hedefliyor. Filmin oyunların mirasına saygı duyacağını ve onurlandıracağını belirten Roberts, seriden kopuk bir Resident Evil filmi görmekten endişe duyan hayranları bir hayli sevindirdi.

Film ve oyundaki sahneleri karşılaştırmaları olarak gösteren video, kamyoncunun hamburger yediği sahneden köşke, polis karakolundan karakter tasarımlarına kadar oyun ile pek çok benzerliği gözler önüne seriyor.

Resident Evil Welcome to Raccoon City, 24 Kasım‘da vizyona girecek. Filmin oyuncu kadrosunda; Kaya Scodelario, Hannah John-Kamen, Robbie Amell, Tom Hopper, Avan Jogia, Donal Logue ve Neal McDonough gibi isimler yer alıyor.

Yeni Resident Evil Filmi, 24 Kasım’da Sinemalarda

yeni resident evil filmi welcome to raccoon city

Öte yandan Resident Evil evreninde izleyeceğimiz tek uyarlama bu olmayacak. Capcom’un ikonik korku serisine dayanan yeni bir dizi yakında Netflix’e geliyor. Resident Evil Infinite Darkness animasyon serisini geçtiğimiz temmuz ayında izleyicilerle buluşturan platform, yeni yapımlarla RE hayranlarını cezbetmeyi hedefliyor.

Capcom, geçtiğimiz günlerde Resident Evil 7’nin 10 milyon dijital kopya satışını geçerek ile tüm zamanların en çok satan Resident Evil oyunu olduğunu duyurmuştu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.