Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Razer Seiren Mikrofonlarını Tanıtıldı

Oyuncuların sevdiği markalardan birisi olan Razer, yeni ürünlerini tanıtmaya devam ediyor.

Çevre donanımlarıyla adından söz ettiren Razer markası bugün ödüllü mikrofon ailesine yeni Razer Seiren mikrofonlarını dahil etti. Razer bugün yaptığı duyuru ile birlikte Seiren V2 Pro ve Seiren V2 X modellerinden oluşan yeni Razer Seiren mikrofonlarını tanıttı. Razer’ın açıklamasına göre Seiren V2 modelleri doğal seslerin yakalanması adına dinamik ve yoğunlaştırıcı seçenekler sunuyor.

Yeni Razer Seiren Mikrofonlarını Özellikleri

Gerek donanımlarını yükseltmek isteyen gerekse yeni yayıncılığa başlayacak kullanıcılar için sınıfının en iyisi olarak aktarılan sesi sunacak olan yeni mikrofonlar bu anlamda yayıncıların en büyük sorunlarına çözüm sunuyor.

Seiren V2 Pro modeli yayıncıların radyo – DJ ton kalitesiyle seslerinde derinlik ve tokluk katmanlarına sahip. Sınıfının en iyisi olan zengin ve güçlü vokaller sunan mikrofon, yüksek geçiş filtreleri ve analog gain sınırlayıcıları sayesinde sadece kullanıcılarının seslerini yakalayarak çarpma seslerini ve arka plan seslerini de doğal olarak filtreliyor. Siren V2 Pro modeli ses kalitesini ve şovmenliğini geliştirmek isteyen kullanıcılar ya da dijital şovmenler için vazgeçilmez bir ürün olacaktır.

Yeni Razer Seiren Mikrofonları

Seiren V2 X modeli ise Razer’ın ikonikleşmiş kondansatör mikrofonu olan Seiren X’in ödüllü formunun yeniden hayat bulmuş hali.

Yeni Razer Seiren mikrofonlarından olan Seiren V2 Pro ve Seiren V2 X modelleri Razer Synapse yazılımına entegre olarak çalışıyor ve bu sayede sınırsız gelişmiş özelleştirmelere imkan tanıyor. Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı şimdilik açıklanmayan modellerin yurt dışı fiyatları da açıklandı. Razer V2 Pro modeli 150 dolardan satışa sunulurken Razer V2 X modeli ise 100 dolardan satışa çıktı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.

    Valorant VP En Ucuz Fiyat, Stoklarla Sınırlı!

    X