Razer, Özelleştirilebilir Oyun Faresi BASILISK V3’ü Tanıttı

Dünyanın önde gelen oyuncu ekipmanı üreticilerinden Razer, yeni Basilisk V3 kablolu oyun faresini duyurdu. Göze hoş gelen bir tasarıma sahip olan ürün, oyunculara özelleştirilebilir bir mouse deneyimi sunuyor.

Razer, oyuncuların karşısına yenilikçi ürünlerle çıkmaya devam ediyor. Tayvan merkezli marka, gelişmiş özelleştirilebilirlik için en iyi özelliklerle donatılmış yeni Razer Basilisk V3 kablolu oyun faresini duyurdu. Ürün, 10+1 programlanabilir düğme, modlar arasında geçiş yapmak için akıllı bir kaydırma tekerleği ve yüksek dozda Razer Chroma RGB gibi özelliklerle geliyor.

Razer Basilisk V3 oyun faresi, zengin özelliklere sahip bir fareye ihtiyaç duyan oyuncular için özelleştirilebilirlik ve performans için geliştirildi. Oyuncular, hem donanım hem de yazılım uygulamaları aracılığıyla Basilisk V3’te sunulan çeşitli özelleştirme seçenekleriyle tam kontrolün keyfini çıkaracaklar.

Razer Basilisk V3, Oyunculara Muazzam Bir Özgürlük Sağlıyor

Razer Basilisk V3 özellikleri

Basilisk V3, kusursuz ve benzersiz bir kaydırma deneyimi için yeni tasarlanmış, akıllı Razer HyperScroll Tilt Wheel‘e sahip. Kullanıcıların, modlar arasında otomatik olarak geçiş yapmasını veya Dokunsal Kaydırma, Akıllı Makara ve Serbest Döndürme Kaydırma adlı üç ek benzersiz mod arasında geçiş yapmasını sağlar.

Farenin alt kısmındaki 10 kolay erişim düğmesi ve 1 özelleştirilebilir profil değiştirme düğmesi ile bas-konuş, ping, makrolar ve ikincil işlevler gibi hızlı temel eylemler her bir fare düğmesine istenildiği gibi programlanabilir. Profiller ayrıca kaydedilebilir ve programlar arasında sorunsuz bir şekilde değiştirilebilir. Beş adede kadar yerleşik bellek profili ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde düzgün bir şekilde oyun oynayabilirsiniz.

Razer Basilisk V3 oyun faresi

Basilisk V3, 16.8 milyondan fazla renk ve sayısız ışık efektiyle muhteşem bir Chroma RGB parıltısı için her yerinde 11 adet Razer Chroma aydınlatma bölgesi ve farenin etrafını saran bir alt ışık ile geliştirildi. Şu anda aydınlatması 150’den fazla Chroma entegreli oyunda, oyun içi etkinliklerle akıllıca senkronize olacak ve etkileşime girebilir durumda.

İstenmeyen çift tıklama riskini de ortadan kaldıran 0,2 ms’lik çalıştırma hızına sahip olan Razer oyuncu faresi, kablo hariç 101 gramlık bir ağırlıkla geliyor. Bugün itibarıyla satışa çıkan ürünün yurt dışı fiyatı 69,99 dolar / 79,99 euro olarak açıklanırken, Türkiye fiyatı henüz belli olmadı.

Razer Basilisk V3 Özellikleri

 • 10+1 bağımsız programlanabilir düğme
 • Elektronik olarak çalıştırılan çentikli ve serbest dönüş modlarına sahip 4 yönlü Razer™ HyperScroll eğimli tekerlek
 • Gerçek 16,8 milyon özelleştirilebilir renk seçeneğine sahip 11 Razer Chroma™ aydınlatma alanı
 • %99,6 çözünürlük doğruluğuna sahip gerçek 26.000 DPI Focus+ optik sensör
 • Saniyede 650 inç’e kadar (IPS) / 50 G hızlanma
 • Gelişmiş Kalkış/İniş mesafe özelleştirmesi
 • 70 milyon tıklama için derecelendirilmiş Razer™ Optik Fare Anahtarları Gen-2
 • Anında Hassasiyet Ayarı (Varsayılan aşamalar: 400/800/1600/3200/6400)
 • Enjeksiyonla kalıplanmış kauçuk kulplu ergonomik sağ el tasarım
 • Hibrit Yerleşik ve Bulut Depolama (4+1 profil)
 • Razer Synapse 3 desteği
 • 1,8 m Speedflex kablosu
 • Yaklaşık boyut: 129 mm (Uzunluk) x 62 mm (Kavrama Genişliği) x 43 mm (Yükseklik)
 • Yaklaşık ağırlık: 101g (Kablo hariç)
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol