Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Pac-Man Filmi İçin Çalışmalar Başladı

Bandai Namco'nun canlı aksiyon Pac-Man filmi çekeceği bildirildi.

The Hollywood Reporter‘a göre Bandai Namco, canlı aksiyon Pac-Man filmi geliştirilmeye başladı. Japon yayıncının, projeyi üretmek için 2019’daki Five Feet Apart’taki çalışmaları ile tanınan Wayfarer Studios’a başvurduğu bildirildi. The Hollywood Reporter’a göre, film Sonic the Hedgehog yapımcısı Chuck Williams tarafından hazırlandı.

Filmin henüz bir vizyon tarihi yok ve Bandai Namco’nun projeyi iptal etmesi hala mümkün. Bununla birlikte, Williams’ın katılımı şirketin beklentileri hakkında çok net fikirler verdi. Sonic the Hedgehog, 2020 yılında açılış hafta sonu yurt içi gişede 57 milyon dolar kazandıktan sonra bir ABD video oyunu filminin ilk çıkış rekorunu kırdı. Pandemiye rağmen, film 319 milyon dolar kazanarak yoluna devam etti.

Yeni Pac-Man Filmi ile Markaya İlgi Artacak

Pac-Man Filmi

İki yıl sonra Sonic 2, 71 milyon dolarlık ABD’deki ilk çıkışıyla selefi tarafından belirlenen önceki yüksek rekoru geride bıraktı. Açıkçası, Bandai Namco’nun da benzer bir sonuç istediği çok açık. Pac-Man filminin o noktaya ulaşması için çirkin bir CGI aşamasından geçmesi gerekmediğini umuyoruz. Bildiğiniz gibi, Sonic’in ilk CGI tasarımları dalga konusu olmuştu.

Pac-Man filmi, Lightbeam Entertainment’tan Chuck Williams’ın (Sonic the Hedgehog) orijinal fikrine dayanacak. Baldoni, Manu Gargi ve Andrew Calof, Wayfarer Studios adına yapımcılığı üstlenecek, Tracy Ryerson’ın geliştirmesiyle; Williams ve Tim Kwok, Lightbeam adına yapımcılık yapacak.

Yakın zamanda genişletilmiş üretim büyümesi için Sarowtiz’den 125 milyon dolarlık bir yatırım açıklayan Wayfarer, Disney Plus özelliği Clouds’un arkasındaydı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.