Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Kart Oyunu ‘Marvel Snap’ Duyuruldu

Şimdiye kadarki en hızlı oynanabilir kart oyunu olarak tanımlanan Marvel Snap, PC ve mobil cihazlar için duyuruldu. Yaklaşan bir beta için kayıtlar da açıldı.

Süper kahramanlı kart oyunu Marvel Snap duyuruldu. Üç yıl önce Hearthstone yönetmeni Ben Brode, yeni kurduğu stüdyosu Second Dinner ile Marvel lisanslı bir oyun üzerinde çalıştığını duyurdu. Artık bu oyunun ne olduğunu biliyoruz. Marvel ve yayıncı Nuverse ile Second Dinner, bir dizi sevilen Marvel karakterini içerecek bir koleksiyon kart oyunu Snap’i duyurdu.

Marvel Snap, piyasadaki en hızlı kart oyunu olarak tanımlandı ve şimdiye kadar gösterilenlere dayanarak, bu tanımlamayı hak ettiğini söyleyebiliriz. Her maç sadece üç dakika uzunluğunda olacak ve oyuncuların sıralarını aynı anda oynamalarına izin verilecek. Yani oyunda çok az kesinti olacak ve aksiyon sürekli ve hızlı bir şekilde devam edecek.

Marvel Snap Maçları Sadece 3 Dakika Sürecek

Marvel Snap
Kart oyunu Snap’in çıkış tarihi henüz belli değil.

Genel kart oyunu yapısının yanı sıra bazı ilginç oyun mekanikleri de tanıtıldı. Örneğin yeni bir Marvel Snap mekaniği, bir zafere doğru gittiğinizden gerçekten eminseniz rakibinizi yakalamanıza izin verecek bir tür risk-ödül sistemi sunacak. Her maçtaki amaç, kartları yerleştirerek ve diğer oyuncularla savaşarak alanları kontrol etmek; üç alandan ikisini kontrol eden ilk oyuncu galip ilan edilecek.

Her kartın kendi saldırı ve savunma istatistikleri ve kendi yetenekleri olacak ve bu yetenekler savaşta ve maçlar sırasındaki diğer etkinlikler tarafından tetiklenecek. Bu arada, her deste bir düzine karttan oluşacak ve oyun lansmanında 150’den fazla benzersiz karta sahip olacak. Aşağıdaki tanıtım videosunda oyun hakkında daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

Marvel Snap, PC ve mobil cihazlar için geliştirilme aşamasında. Kapalı bir beta da yayınlanacak (henüz açıklanmadı) ve Android kullanıcıları şimdiden buna kaydolabilecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.