Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel Filminden Tanınan Oyuncu Yeni James Bond Olabilir

Tüm zamanların en ikonik film karakterlerinden James Bond, bu kez 33 yaşındaki İngiliz aktör Aaron Taylor-Johnson ile vücut bulmaya hazırlanıyor.

Yeni James Bond kim olacak sorusunun cevabı sonunda belli olmuş gibi görünüyor. 2005 yapımı Casino Royale filminden bu yana 007 rolünde izlediğimiz İngiliz aktör Daniel Craig, 2022 yapımı No Time To Die ile ikonik karaktere veda etmişti. Bu film ile bir dönemi kapatan ikonik aksiyon serisi, önümüzdeki senelerde farklı bir yüz ve hikaye ile yeniden kurgulanacak.

Craig’in ardından rolü kimin üstleneceği merak ediliyordu. Tom Hardy, Idris Elba ve Henry Cavill gibi dev isimler uzun bir süre dillendirildi. Fakat bugün gelinen noktada James Bond karakteri çok daha farklı bir oyuncuya gidiyor gibi görünüyor. The Sun gazetesinin haberine göre MI6’in en meşhur ajanını, 33 yaşındaki İngiliz aktör Aaron Taylor-Johnson canlandırabilir.

Yeni James Bond Aaron Taylor-Johnson Olabilir

yeni james bond
James Bond rolünün Aaron Taylor-Johnson’a teklif edildiği iddia edildi.

Haberde, Taylor-Johnson’ın henüz rolü resmi olarak kabul etmediği, ancak kabul ettiği takdirde film serisinin başladığı 1962’den bu yana rolü üstlenecek sekizinci aktör olacağı belirtiliyor. Ünlü oyuncu, daha önce Kick-Ass, Marvel filmi Avengers: Age Of Ultron, Kingsman ve Bullet Train gibi yapımlarda rol almıştı. Son olarak David Leitch’in yönettiği The Fall Guy filminde izleyicilerin karşısına çıkan Taylor-Johnson, 30 Ağustos 2024’te vizyona girecek Kraven the Hunter ile Marvel evrenine dolaylı olarak geri dönmüş olacak.

Columbia Pictures tarafından Marvel ile birlikte üretilen çizgi roman uyarlaması, Sony’nin Spider-Man Evrenindeki dördüncü film olacak. Yeni James Bond kim olmalı yönündeki anketlerde Idris Elba’nın adı genellikle ilk sırada çıkıyordu, ancak İngiliz aktör 2022’de katıldığı bir podcast programında “Bunun için bir cevabım yok. İnsanlara sadece ‘bunu bana sorma’ diyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.