Yeni İzometrik RPG Oyunu Shadows: Awakening Duyuruldu

Shadows: Awakening klasik RPG oyunlarını özleyenlere 'ilaç gibi' gelecek.

Kalpyso Media bugün yeni çıkacak olan izometrik RPG türdeki oyunları Shadows: Awakening’i duyururken, beraberinde bir de fragman yayınladı. Yeni videoda Shadows: Awakening’de yer alacak farklı oynanabilir karakterleri görüyoruz. Bunların her biri kendine has ölümcül yeteneklere sahipken, oyunun benzersiz parti sisteminde bir araya geliyorlar.

Kendine özgü bir izometrik RPG oyunu olarak tanımlanan Shadows: Awakening tek kişilik olacak ve RPG elementleriyle gerçek zamanlı taktiksel dövüşleri bir araya getirecek. Epik bir maceraya çıkacağımız oyunda aynı zamanda sürükleyici bir hikâye ile gelişmiş grafikler bizi bekliyor.

Shadows: Awakening’in göze çarpan kilit özellikleri ise şöyle;

İki Dünyanın Hikayesi – İblislerin ve yaratıkların yer aldığı bir paralel evren, efsanevi yaratıklar ve mitler.

Benzersiz Parti Sistemi – Çok sayıda karakter alırken, her biri de kendine has kişilik özelliklerine, diyaloglara, rakiplere ve karakterler arası iletişime sahip.

Yetenek ve Karakter Çeşitliliği – Oyunda 3 farklı hero olacak ve bunların her birinin hikâyesi farklı ilerleyecek, değişik görevler ve diyaloglar oyuncuya sunulacak.

Çok sayıda beceri ve büyünün taktiksel gerçek zamanlı dövüşlerle karşımıza çıkacağı Shadows: Awakening, 20 saatin üzerinde bir oynanış vadederken bu yılın sonlarına doğru satışa sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>