Yeni iPad Mini Türkiye’de Satışta

Apple’ın geçtiğimiz haftalarda duyurusunu gerçekleştirdiği yeni iPad mini modeli ülkemizde satışa çıktı.

Teknoloji şirketi Apple, Eylül ayının başında başta iPhone 13 ailesi olmak üzere yeni ürünlerinin duyurusunu yapmıştı. Apple’ın duyurusunda dikkat çeken modellerden birisi olan yeni iPad mini Türkiye’de satışa çıktı.

Yeni iPad mini baştan aşağıya yenilenen tasarımı ve özellikleri ile kullanıcılar tarafından olumlu geri dönüşler almıştı. Tasarımı ve özellikleriyle çok beğenilen yeni iPad Mini yurt dışında 499 dolar fiyat etiketi ile raflardaki yerini almıştı.

Yeni iPad Mini Türkiye Fiyatı

Yeni iPad mini Türkiye’de Wi-Fi modelleri tarafında 5.799 TL fiyat etiketi ile başlarken, Wi-Fi + Cellular modelleri ise 7.499 TL başlangıç fiyatına sahip.

Yeni iPad mini modelleri 64 GB ve 256 GB depolama seçeneklerinin yanında yıldız ışığı, mor, pembe ve uzay grisi renk seçeneklerine sahip. Apple’ın yeni iPad modeli ise 3.899 TL başlangıç fiyatına sahip.

yeni ipad mini turkiyede satista 3

Apple etkinliğinde duyurusu yapılan ve şimdiye kadar ülkemizde satışa sunulmayan tek ürün ise Apple Watch Series 7 modeli oluyor. Modelin Türkiye satış tarihi belli olmadığı gibi fiyatı da şimdilik açıklanmadı.

Yeni iPad Mini Son Olarak Ekran Sorunu İle Gündeme Geldi

Yeni iPad Mini Türkiye’de satışa sunulmuş olsa da model son olarak ekran sorunu ile gündemde. Kullanıcıların geri dönüşlerine göre ürünün sağ tarafında yer alan kısım ile sol tarafta yer alan ekranın hızları farklı çalışıyor ve bu da taraflar arasında bir görüntü farkına ya da gecikmeye neden oluyor.

Yeni iPad Mini Türkiye

Şimdilik Apple tarafından konu hakkında bir açıklama gelmemiş olsa da sorunun ilerleyen günlerde düzeltilmesi bekleniyor.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol