Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni GTA Oyunu Netflix’e Ücretsiz Gelebilir!

Ortaya çıkan habere göre yeni ve ücretsiz bir GTA oyunu geliyor. Bu oyun Netflix iş birliği kapsamında geliştiriliyor.

Rockstar Games tarafından oyunculara sunulan Grand Theft Auto serisi için yeni bir haber ortaya çıktı. Çıkan habere göre gelecekte yeni bir GTA oyunu daha görünüyor. Burada dikkat çeken nokta bu oyunun GTA 6 olmaması.

Grand Theft Auto 6 dışında yeni ve ücretsiz bir GTA oyununun geleceği söyleniyor. Bu oyunun yayın devi Netflix ile iş birliği kapsamında hazırlandığı bildiriliyor. Dolayısıyla GTA serisinin başarısından Netflix’in de yararlanmak istediğini görebiliyoruz. Bu kapsamda Netflix Games hizmetine yeni bir Grand Theft Auto oyunu gelmeye hazırlanıyor diyebiliriz.

Yeni GTA Oyunu Mobil Platforma Gelebilir

Wall Street Journal üzerinde bugün yayınlanan bir haberde Rockstar’ın ana stüdyosu Take-Two‘nun Grand Theft Auto yayınlama planları ortaya çıktı. Bu planlar dahilinde yeni lisans anlaşmalarının yapılacağı ve ilerleyen süreçte yeni projelerin oyunculara sunulacağı bildiriliyor. Bildiğiniz üzere Take-Two bir dizi oyun geliştirme stüdyosunu satın aldıktan sonra oyun alanına daha fazla hakim olmak istiyor.

yeni gta

Yeni GTA oyununa bakacak olursak Netflix kapsamında biz oyunculara sunulacak bu oyunun mobil cihazlara geleceğini söyleyebiliriz. Çünkü Netflix Games kapsamında sunulan oyunların mobil uygulama üzerinde yer aldığını biliyoruz. Dolayısıyla GTA’nın yan oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan oyunun net bir şekilde mobile geleceğini aktarabiliriz.

Diğer taraftan yayınlanan haber içeriğinde Netflix’in oyun kütüphanesini TV veya PC’den izlenebilen oyunları da içerecek şekilde genişletmeyi istediğini öne sürdüğü yer alıyor. Rockstar Games, mayıs ayında yaptığı açıklamada GTA 5’in dünya çapında bu zamana kadar 180 milyon adet kopya sattığını belirtti. İkonik serinin toplam satış rakamı ise 400 milyonu geçiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.