Yeni Beats Studio 3 Modeli Görücüye Çıktı

Apple yeni kulak üstü Beats Studio modelini duyurdu

Apple, İngiliz tasarımcı Samuel Ross’a ait moda markası A Cold Wall ile ortaklaşa tasarlanan sınırlı sayıda Beats Studio 3 kablosuz kulaklıkları tanıttı. Beats Studio 3 Wireless —A Cold Wall Limited Edition olarak isimlendirilen kulaklık yakında satışa çıkacak.

Yeni Beats Studio 3 Farklı Bir Tasarım İle Karşımıza Çıkıyor

Kulak süngerleri de dahil benekli çimento rengine sahip kulaklıkta A Cold Wall markasının logosu da bulunuyor. Renk dışında tasarım olarak önceki sürümle aynı hatlara sahip olan kulaklık aynı şekilde ACW markasının logosunu taşıyan bir çanta ile birlikte geliyor.

Beats Studio 3 A Cold War Limited Edition

Donanım olarak ise önceki sürümle aynı özelliklere sahip. Kulaklıkta W1 çipi haricinde, Beats’in tescilli Pure Active Noise Cancelling (Pure ANC) teknolojisine ile birlikte gelen uyarlanabilir aktif gürültü engelleyici özelliği yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar dış dünyadaki seslerle bağlantısını keserken, kulaklık sürekli olarak dış sesi ölçüyor ve gürültü engellemeyi buna göre yapıyor. ANC özelliği açıkken ortalama 22 saat kapalı iken ise ortalama 40 saat pil ömrü sunuyor. Ayrıca, daha hızlı şarj desteği sağlamaya yardımcı olan Fast Fuel teknolojisine sahip olan kulaklık yalnızca 10 dakikalık şarjla üç saatlik oynatma süresi vaad ediyor.

349.95 Dolar (3.110 Türk Lirası) fiyat etiketine sahip olacak Beats Studio 3 Wireless A Cold Wall Limited Edition 2017’de piyasaya sürülen Beats Studio 3 Wireless ile aynı fiyata sahip. Ülkemizde satılıp satılmayacağı hakkında ise henüz bir bilgi yok.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol