Yakuza Remake Ve Yakuza 6’dan Videolar Geldi

Yakuza serisi için yeni fragmanlar yayınlandı.

SEGA tarafından geliştirilen ve yayınlanan Yakuza 6 ve Yakuza Remake, dünya çapında raflara çıkmak için gün sayıyor. SEGA tarafından paylaşılan yeni fragmanlara bakılırsa, seri yine ok heyecan dolu bölümler içerecek. Serinin devam edeceği Yakuza 6: The Song of Life’ın haricinde, 2005 yılında Playstation 2 için piyasaya sürülen Yakuza oyununun yenilenmiş yüksek çözünürlüklü versiyonu da gelecek.

yakuza

The Dragon of the Dojima Family ile anılan Kazuma Kiryu eşliğinde Tokyo sokaklarının tanıdık mahallelerine yeniden gideceksiniz. Kızının peşinde olanlar, ve kızın sahip olduğunu öğrendiği küçük bebek ile çıkmaza giren Kiryu, daha önce hiç atılmadığı şekilde tehlikeli olayların içinde kendisini bulacak.

Yakuza Kiwami ise 2005 yılında yayınlanan oyunun baştan sona elden geçirilmiş versiyonu olarak çıkacak. Oyuna sinematik ara sahneler, yeni diyaloglar ve yan görevler de eklenecek. Oyun 30 dolar fiyat etiketi ile satılacak. Yakuza Kiwami’nin 29 Ağustos 2017 tarihinde piyasada olacağı duyuruldu.

 Yakuza 6: The Song of Life için ise herhangi bir çıkış tarihi ya da fiyat bilgisi sunulmadı. Oyunun 2018’in ilk çeyreğinde piyasaya çıkacağı söyleniyor. İki oyun da Playstation’a özel olarak geliştiriliyor. Her iki yapım için ayrı ayrı yayınlanmış videoları aşağıdaki ekranlarda izleyebilirsiniz.Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol