Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Xiaomi’den İlginç Ürün: LED Ekranlı Su Tabancası

Xiaomi Mijia Pulse Water Gun, Çin'de piyasaya sürüldü. Akıllı su tabancası, oldukça ilginç teknolojik özelliklere sahip.

Xiaomi, ürün kataloğu çeşitliliğini artırmaya karar verdi ve Çin’de teknolojik bir su tabancasını piyasaya sürdü. Xiaomi Mijia Pulse Water Gun, özel bir LED ekrana ve şarj edilebilir özelliğe sahip. Şirketin bu kadar geniş ve çeşitli bir ürün kataloğuna sahip olma sebebi ise Xiaomi youpin. Xiaomi youpin, finansman arayan yenilikçi ürünleri kabul ederek bu projelere fon yaratıyor. Projelerde başarılı yol izleyen ürünler ise, kendi markaları adı altında piyasaya sürülüyor. Bu yüzden köpekler için akıllı mamalık, giysiler için görünmez çamaşır ipi gibi merak uyandıran ürünler şirket vesilesiyle piyasaya sürülüyor.

Hepsinin ortak özelliği gündelik ürünler olmalarına karşın yenilikçi teknolojilerle donatılmış olmaları. Mijia Pulse Water Gun da yeni teknolojiyle donatılan gündelik bir ürün olarak yer alıyor. Ürün, elbette klasik su tabancalarından tamamen farklı bir kullanıma sahip. Öncelikle cihazda yer alan LED ekranda, ateşleme modunu değiştirebilir, depoda ne kadar su kaldığını görebilir ve şarj yüzdesini takip edebilirsiniz.

Xiaomi Mijia Pulse Water Gun Çin’de Satışta

Xiaomi

Ek olarak su silahı 10 W hızlı şarj özelliğine sahip ve bir USB Tip C ile şarj edilen pillere sahip. Mijia Pulse Water Gun 7 ila 9 metre mesafeye kadar su fırlatabiliyor. Yüksek hızlı fırlatma ve dengeleme sistemi sebebiyle klasik bir su tabancasından çok daha yüksek hassasiyete sahip. LED ekrandan değiştirilebilen atış modlarında ise şunlar yer alıyor: küçük su jeti, büyük su jeti veya üç ardışık küçük jet.

Şu anda cihaz yalnızca Çin’de mevcut ve fiyatı 86 Euro. Bu tür bir oyuncak için yüksek bir fiyat ancak teknolojik bir ürün olduğu göz önüne alındığında çok da yüksek bir meblağ değil. Büyük ihtimalle cihazın satışları yaz aylarında büyük bir artış yaşayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.