Xiaomi Watch Color 2 Saati Tanıtıldı

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi bugün ürün gamına CIVI modelinin yanında yeni bir akıllı saati de ekledi.

Xiaomi yeni cihazlarla ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Yapılan duyuru ile birlikte tasarımını daha önce de görmüş olduğumuz, Xiaomi Watch Color 2 modeli tanıtıldı. Büyük özelliklere sahip olmayan Xiaomi Watch Color 2 modeli, fiyat – performans anlamında başarılı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Watch Color 2 Özellikleri

Yuvarlak bir gövde yapısına sahip olan ve iki farklı gövde rengi ile birlikte gelen akıllı saat, 1.43 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip. Watch Color 2’nin bu ekranı 326 ppi değerine ve 60 Hz ekran yenileme hızına sahip.

Xiaomi Watch Color 2

470 mAh kapasiteli bir bataryadan güç alan Watch Color 2, normal kullanımda 12 gün, GPS dahil olmak üzere tüm özellikler aktifken 30 saatlik bir kullanım ömrü sunuyor. Su geçirmez yapısı ile toplamda 117 spor moduna sahip olan akıllı saat, GPS’in yanında NFC donanımına da sahip.

xiaomi watch color 2 saati tanitildi 4

Kullanıcıların kendilerine özgü arayüzlerle kişiselleştirebileceği Watch Color 2 modeli, 37 gramlık ağırlığı ile kullanıcıların kolunda adeta kendini unuttuyor. Kandaki oksijen seviyesini de ölçümleyebilen akıllı saat, aynı zamanda kadınlara özel sağlık özellikleri ve uyku takibi özelliklerine de sahip.

Xiaomi Watch Color 2 Fiyatı

Ülkemizde de satışa sunulması beklenen Watch Color 2 modeli yurt dışında 150 dolar fiyat etiketi ile satışa çıktı.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol