Xiaomi Black Shark 4S ve 4S Pro Modelleri Duyuruldu

Xiaomi’nin oyun odaklı yeni akıllı telefon modelleri tanıtıldı. Black Shark 4S ve Black Shark 4S Pro modelleri güçlü özelliklerle birlikte geliyor.

Xiaomi Black Shark 4S ve 4S Pro Modelleri Duyuruldu

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi bir süredir gündemde olan yeni oyun odaklı akıllı telefonları olan Xiaomi Black Shark 4S ve 4S Pro modellerini resmen tanıttı. Modellerin en büyük yeniliği tasarım yerine özelliklerde karşımıza çıkıyor. 

Xiaomi Black Shark 4S ve 4S Pro Özellikleri

Xiaomi Black Shark modellerinden Xiaomi Black Shark 4S gücünü Qualcomm Snapdragon 870 işlemcisinden alıyor. 8 GB RAM ve 12 GB RAM seçeneklerine sahip olan akıllı telefon 6.67 inç büyüklüğünde 1080 x 2400 piksel çözünürlük sunan Samsung E4 AMOLED ekran ile birlikte geliyor. Modelin bu ekranı 1.300 nit parlaklık sunarken 144 Hz ekran yenileme hızı sunuyor. Ekranda ayrıca iki farklı basınç algılama alanı bulunuyor. 

Xiaomi Black Shark 4S

Yanında parmak izi okuyucusuna sahip olan akıllı telefon arkasında 8 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel makro + 48 megapiksel kameralardan oluşan üçlü kamera kurulumuna sahip olan Black Shark 4S modelinin önünde ise 20 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera bulunuyor. 

Black Shark 4S Pro modeli ise Qualcomm Snapdragon 888 Plus işlemciden güç alıyor. 12 GB RAM ve 16 GB RAM seçeneklerine sahip. 6.67 inç büyüklüğünde 1080 x 2400 piksel çözünürlük sunan Samsung E4 AMOLED ekran ile birlikte geliyor. Modelin bu ekranı 1.300 nit parlaklık sunarken 144 Hz ekran yenileme hızı sunuyor. Ekranda ayrıca tıpkı Black Shark 4S modelinde olduğu gibi iki farklı basınç algılama alanı bulunuyor. 

xiaomi black shark 4s ve 4s pro modelleri duyuruldu 3

Parmak izi okuyucunu yanında taşıyan akıllı telefon arkasında 8 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel makro + 64 megapiksel ana kameralarından oluşan üçlü kamera kurulumuna sahip. Modelin ön kamerası ise 20 megapiksel çözünürlüğünde. 

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol