Xiaomi 11T Pro Türkiye Yolu Görüldü

Xiaomi’nin geçtiğimiz günlerde duyurusunu gerçekleştirdiği Xiaomi 11T ailesi Türkiye’de satışa sunulacak.

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi kısa bir süre önce 11T ve 11T Pro modellerini tanıtmıştı. Xiaomi’nin 11T modeli ülkemizde satışa sunulmuş olsa da 11T Pro ülkemizde satışa sunulmamıştı. Xiaomi 11T Pro Türkiye yolu görüldü.

Xiaomi 11T modeli ile birlikte duyurusu gerçekleştirilen Xiaomi 11T Pro modeli, Xiaomi Türkiye’nin MIUI ROM Download sayfasında kendisine yer buldu. Bu sayfanın özelliğini belirtmemiz gerekirse, Xiaomi bu listeye ülkemizde satışa sunduğu Xiaomi ve Redmi modellerini ekliyor. Bu listeye 11T ve 11T Pro modelleri öncesinde Redmi 10 modeli de eklenmişti.

Xiaomi 11T Pro Türkiye

Bu listede ülkemizde resmi Türkiye garantili olarak satışa sunulmayan Xiaomi Mi 11i ve Xiaomi Mi 11 Ultra modellerini de görüyoruz.

Xiaomi 11T Pro Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

Xiaomi Mi 11T Pro modeli, tanıtıldığı dönemde geniş yankı uyandırmıştı. Oldukça güçlü özelliklerle birlikte gelen Xiaomi 11T Pro modelinin ülkemizde kısa süre içerisinde satışa sunulmasını bekliyor olsak dahi henüz net bir tarih verilmiş değil.

xiaomi 11t pro turkiye yolu goruldu 2

Xiaomi 11T Pro Türkiye Fiyatı

Henüz çıkış tarihi belli olmayan Xiaomi 11T Pro modelinin Türkiye fiyatı da tıpkı çıkış tarihi gibi belirsiz. Ülkemizdeki yüksek kur farkını göz önünde bulundurduğumuzda modelin yüksek bir fiyat etiketi ile ülkemizde satışa sunulacağını söyleyebiliriz.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol