Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xenoblade Chronicles 3 Expansion Pass Duyuruldu

Xenoblade Chronicles 3 Expansion Pass, önümüzdeki bir buçuk yıl boyunca yeni Meydan Okuma Savaşlarına, Kahramanlara, Görevlere ve yeni Kıyafetlere erişim sağlayacak.

Monolith Soft’un merakla beklenen oyunu Xenoblade Chronicles 3, önümüzdeki ay Nintendo Switch için çıkacak ancak piyasaya sürüldükten sonra sabırsızlıkla beklenecek birçok ek paket olacak. Son Direct’in sonunda, 30 dolar değerindeki Expansion Pass duyuruldu. İlk içerik olarak lansman gününde mevcut olan Outfit Color Variants ile birlikte dört ana ek paket olacak.

İkincisi ek paket 31 Aralık’ta çıkış yapacak ve bir Meydan Okuma Savaşı, yeni bir Kahraman Karakteri, görevler ve yeni Kıyafetler ekleyecek. Üçüncü ek paket, 30 Nisan 2023’te çıkacak ve başka bir Mücadele Savaşı, yeni Kahraman Karakter, görevler ve yeni Kıyafetler içerecek. Son olarak 31 Aralık 2023’te yepyeni bir hikaye senaryosu yayınlanacak.

Xenoblade Chronicles 3, 29 Temmuz’da Çıkış Yapacak

Xenoblade Chronicles 3

Ek paketleri ayrı ayrı satın alamayacaksınız, Xenoblade Chronicles 3 Expansion Pass satın almanız gerekecek. Ek olarak, Shulk amiibo’su olanlar onu Noah’ın kılıcının görünümünü Monado’ya değiştirmek için kullanabilecek. Xenoblade Chronicles 3, Switch için 29 Temmuz’da çıkış yapacak, önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin!

Oyuncu kadrosunda Keves ve Mio’dan Noah, Eunie ve Lanz, Agnus’tan Taion ve Sena olmak üzere iki takım yer alacak. Başlangıçta karşı çıksalar da, tüm bu isimler ortak bir amaç için birlikte çalışacak.

Ayrıca Xenoblade Chronicles 3‘te farklı hikaye etkinlikleri, toplanan malzemelerle yemek pişirme, yetenekleri güçlendirmek için mücevher üretimi ve daha fazlasını sunan Dinlenme Noktalarında dünyada kamp yapabileceksiniz. Parti üyeleri, farklı görevler başlatmak için sakinlerden gelen bilgileri de tartışabilecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.