Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xenoblade Chronicles 3 Hakkında Tüm Detaylar Açıklandı

Monolith Soft'un merakla beklenen RPG oyunu Xenoblade Chronicles 3, ana oyuncu kadrosu, dünyası, yaşam kalitesi özellikleri ve çok daha fazlası hakkında tonlarca yeni ayrıntı aldı.

En son Nintendo Direct, önümüzdeki ay çıkacak olan Xenoblade Chronicles 3‘e odaklanarak oyunun hikayesine ve oynanışına dair birçok detay ortaya çıkardı. Aionios’ta geçen hikaye, Keves ve Agnus isimli iki ulusun savaşını konu alacak. Her bireyin yalnızca on yıllık bir ömrü var ve her iki taraf da Flame Clocks’larını doldurmak için savaş içerisinde.

Bununla birlikte tüm bunlar boyunca, Xenoblade Chronicles 3’te savaşın “kader” olduğundan ve hiç kimsenin ondan nasıl kurtulamadığını söyleyen gizemli düşmanlar olacak. Oyuncu kadrosunda Keves ve Mio’dan Noah, Eunie ve Lanz, Agnus’tan Taion ve Sena olmak üzere iki takım yer alacak. Başlangıçta karşı çıksalar da, tüm bu isimler ortak bir amaç için birlikte çalışacak.

Xenoblade Chronicles 3 Oynanış Mekanikleri

Xenoblade Chronicles 3
Xenoblade Chronicles 3, 29 Temmuz’da çıkış yapacak.

Oyuncular dünyayı ve çeşitli ortamlarını keşfederken, farklı vahşi yaşamla (uysaldan tehlikeliye) ve her iki tarafın da birbiriyle savaşan askerleriyle karşılaşacak. Ayrıca değerli eşyalar ve güçlü düşmanlar içeren Supply Drops ile karşılaşacaksınız. Siz keşfederken önemli noktaların kilidini açarak hızlı seyahat etmeyi kolaylaştıracak ve bir Navigation özelliği bir sonraki varış noktası için bir rota çizecek.

Ayrıca mobil üsleri (Firanus) olan Kolonies’te, meraklılar için ekipman ve yiyecek satın alacak satıcılar da olacak. Ayrıca farklı hikaye etkinlikleri, toplanan malzemelerle yemek pişirme, yetenekleri güçlendirmek için mücevher üretimi ve daha fazlasını sunan Dinlenme Noktalarında dünyada kamp yapabileceksiniz. Parti üyeleri, farklı görevler başlatmak için sakinlerden gelen bilgileri de tartışabilecek.

Xenoblade Chronicles 3, Nintendo Switch için 29 Temmuz’da çıkış yapacak. Yakında açıklanacak olan daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.