Xbox Yakında Yeni Game Pass Duyuruları Yayınlayacak

Xbox başkanı Phil Spencer yaptığı açıklamalarda Xbox Game Pass'e yeni büyük oyunlar geleceğinin haberini verdi.

Görünüşe göre Xbox Game Pass, başka bir harika oyun grubunu üyelik sistemine dahil edecek. Xbox Başkanı Phil Spencer, son röportajda daha “güçlü” Game Pass oyunlarının çok yakında resmi olarak duyurulacağını doğruladı.

Xbox Yakında Güçlü Game Pass Duyuruları Yayınlayacak

Xbox Başkanı Phil Spencer’a göre, oyunculara ayda 9,99 ABD doları veya Ultimate sürümü için 14,99 ABD doları karşılığında bir ton oyun sunan Microsoft’un abonelik hizmeti Game Pass, bazı güçlü oyunlar alacak. Spencer, Xbox Series X ve Halo Infinite gecikmesinden bahsettiği son röportajında, yakında paylaşacakları oldukça güçlü duyurular olacağını söyleyerek bu yeni eklemelerle ilgi bilgiler verdi.

Phil Spencer yaptığı açıklamada “Oyuncuların ve kullanıcılarımızın daha iyi deneyimler yaşayabilmeleri için Xbox Game Pass’le ilgili gerçekten güçlü ve harika duyurularımız var.” dedi.

Beklendiği gibi, Spencer ek ayrıntılardan bahsetmedi, ancak Game Pass aboneleri için AAA oyunlarından bir kaçını daha Xbox Game Pass’e getirmeyi istedikleri ortada. Bunun haricinde Jeff Grubb, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Xbox Series X hakkında daha fazlasını görmeyi beklemelisiniz ve önümüzde ki 2-3 hafta içerisinde Xbox Game Pass’i almak için önemli nedenler olacak” dedi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol