Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Live Gold Aralık Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Microsoft, Xbox Live Gold üyelerinin yeni yıldan önce ücretsiz indirebilecekleri son oyunları açıkladı. Aralık ayının seçkisinde Colt Canyon ve Bladed Fury isimli iki yapım bulunuyor.

Yeni yıldan önce Xbox Game Pass‘e eklenecek oyunlar merakla beklenirken, Microsoft’tan Xbox Live Gold Aralık oyunları için resmi duyuru geldi. Kullanıcılar, 2023’e girmeden önce kütüphanelerini yeni oyunlarla genişletme şansı elde edecekler. Aralık ayının seçkisinde yer alan Colt Canyon, 1 – 31 Aralık tarihleri arasında ücretsiz alınabilecek. Ona eşlik eden Bladed Fury ise 16 Aralık – 15 Ocak tarihlerinde indirmeye sunulacak.

Xbox Live Gold üyeleri, her ay ek ücret ödemeden Xbox Series X|S ve Xbox One’da deneyimleyebilecekleri iki ücretsiz oyun edinebiliyorlar. Ayrıca belirli konsol oyunlarında geçerli olan mağaza indirimlerinden de yararlanma şanslarına sahipler. İlk olarak 2013 yılında başlatılan abonelik hizmeti, yakında 10. yıl dönümünü kutlayacak. Bu özel kilometre taşı şerefine kullanıcılara çeşitli sürprizlerin sunulması bekleniyor.

Xbox Live Gold Aralık Oyunlarını Almayı Unutmayın

xbox live gold aralık ücretsiz oyunları

Aralık ayının Xbox Live Gold ücretsiz oyunlarından Colt Canyon, ilk olarak 2020’de piyasaya sürülen bir 2D nişancı olarak karşımıza çıkıyor. Minimalist piksel sanatı ve roguelike unsurlarıyla dikkat çeken yapımda, bir kovboy ya da açılabilir diğer karakterleri kontrol ederek ortaklarımızı haydutların elinden kurtarmaya çalışıyoruz. Stratejik gizlilik ve yüksek tempolu aksiyonla oluşturulan rastgele seviyelere sahip olan Colt Canyon; gizli hazineler, silahlar, engeller ve suçlularla dolu zorlu bir deneyim yaşatıyor.

Yeni ayın bir diğer bedavası Bladed Fury ise antik Çin’de geçen ve Çin mitolojisinden etkilenen bir 2D aksiyon oyunu. Hack and slash ile platform öğelerinin harika bir karışımını sunan indie, göz alıcı sanat tarzıyla oyuncuların takdirini kazanmayı başardı. Oyunun ana hikayesini 3-4 saatte bitirmek mümkün. Bu anlamda biraz kısa gelebilir, ancak yine de keyifli bir macera sunuyor. Toplam değeri 43,5 lirayı bulan Xbox Live Gold aralık ücretsiz oyunları almayı sakın unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.