Xbox Game Pass Avantajlarına Disney Plus’ta Eklendi!

Disney Plus Günü şerefine, Xbox Game Pass Ultimate aboneleri bir aylık Disney Plus'a erişim kazanabilecek ve birkaç Marvel's Avengers görünümünün kilidini açabilecek.

Xbox Game Pass Ultimate‘e abone olan oyuncular bir aylık ücretsiz Disney Plus‘a erişebilecek ve birkaç Marvel’s Avengers görünümünün kilidini açabilecek. Disney Plus henüz ülkemizde resmi olarak hizmete girmese dahi VPN kullanarak izleyebilirsiniz veya Marvel’s Avangers fırsatından yararlanabilirsiniz.

Game Pass Ultimate, üyelere ayda 45 TL olarak sunulan ve standart tekliften 15 TL daha pahalı olan Microsoft hizmetinin daha yüksek bir katmanı. Doğal olarak, hem konsolda hem de PC’de EA Play gibi birkaç bonusla birlikte, telefonlar ve tabletler arasında bir oyun kütüphanesine erişebiliyorsunuz.

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass Ultimate Avantajları

Biz Türk oyuncuların özellikle favorisi olan Xbox Game Pass’e bazı yeni avantajlar daha eklendi. Marvel’in Avengers Twitter hesabı üzerinden paylaşılan ayrıntılara göre Xbox, tüm Xbox Game Pass Ultimate üyelerine bir aylık ücretsiz Disney Plus vererek Disney Plus Günü’nü kutlayacak.

Bunun yanı sıra; Aerospace Outfit Set, Black Panther Strategist Outfit ve Kate Bishop Chin-Up Emote‘un kilidini açmasına olanak tanıyan Marvel’s Avengers avantajlarına da sahip olacaksınız. Artık Game Pass’teki Avantajlar sekmesi aracılığıyla yukarıdakilerin tümünü talep edebilirsiniz.

Bu Xbox Game Pass Ultimate fırsatı, özellikle Disney Plus’ı henüz denememiş olanlar için güzel bir fırsat. Yayın hizmeti, Black Widow ve Shang-Chi gibi son sürümler de dahil olmak üzere, elbette birçok Disney ve Marvel yapımına ev sahipliği yapıyor. Ayrıca Marvel’s Avengers bonusları, Aerospace kıyafetleri gibi ögelerin tipik olarak gerçek dünya parasına mal olduğu göz önüne alındığında, kesinlikle güzel bir sürpriz.

Marvel’s Avengers, bir yıldan fazla bir süre önce konsollar ve PC için mağazalarda yerini aldı ve oyun sonu içeriği açısından arzulananı oyunculara sunamadı. Geliştirici Crystal Dynamics, PlayStation donanımında Spider-Man’in yakında ortaya çıkmasıyla, oyuna çok ihtiyaç duyulan bir adrenalin artışı sağlayarak gidişatı düzeltmeye devam edeceğini açıkladı.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol