Marvel’s Avengers’daki Spider-Man’e İlk Bakış! (Video)

Crystal Dynamics, Marvel's Avengers'a gelecek Spider-Man karakterine ilk bakışı atmamızı sağlayan aksiyon dolu bir video paylaştı.

Crystal Dynamics, ilk başlarda çok eleştirilmesine karşın aldığı güncellemelerle toparlanan aksiyon rol yapma oyunu Marvel’s Avengers‘ı canlı tutmaya devam ediyor. Marvel evreninin en sevilen karakterlerinden Spider-Man, 30 Kasım’da yayınlanacak olan Spider-Man: With Great Power Hero Etkinliği ile birlikte PlayStation’a özel olarak oyuna gelecek.

Geliştirici Crystal Dynamics, Spider-Man’in oyunda nasıl görüneceğine dair aksiyon dolu bir video paylaştı. Böylece Marvel’s Avengers’taki Örümcek Adam’a ilk bakışımızı resmen atmış olduk. Yaklaşık iki dakikalık fragmanda, kahramanımızın dövüş becerilerini izliyoruz.

Spider-Man, 30 Kasım’da Marvel’s Avengers’a Geliyor

marvel's avengers spider-man

Tarz olarak oldukça hoş bir görünüm sunan Spider-Man, oyun içinde farklı kıyafet seçeneklerine sahip olacak Stüdyo, bugün Türkiye saati ile 01:00’da Twitch üzerinden bir canlı yayın düzenleyecek. Bu yayında hem Spider-Man hem de yaklaşan güncellemeler hakkında daha ayrıntılı bilgiler alacağız.

Yukarıda belirttiğim gibi Marvel’s Avengers‘a gelecek Spider-Man karakteri, yalnızca PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcılarına özel olacak. Bu münhasırlığın nedeni ise Spider-Man’in tüm fikri mülkiyet haklarının Sony’de olmasından kaynaklanıyor. Karakterin diğer platformlara da sunulup sunulmayacağını ileride göreceğiz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol