Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Game Pass Ultimate Avantajları (Mayıs 2022)

Xbox Game Pass Ultimate aboneleri, Game Pass'e abone olma bonusu olarak Mayıs ayında yeni bir avantaj seti daha kazandı.

Xbox Game Pass Ultimate‘a abone olan oyuncular artık avantajlarını Mayıs 2022‘nin sonuna kadar kullanabilecek. Bahsedilen avantajlar çeşitli oyunlara yayılıyor ve oyunculara Game Pass’in standart bir parçası olarak çeşitli bonuslar sunuyor.

Avantajlar, Xbox Game Pass Ultimate‘de veya aralarından seçim yapabileceğiniz sayısız üçüncü taraf oyununda ilk çıktığı günkü kadar heyecan verici olmayabilir ancak bunlar uzun süredir Game Pass paketinin bir parçası. Avantaj sistemi, Mart 2020’den beri yürürlükte ve oyuncular için harika bir küçük bonus. Özellikle ülkemizdeki uygun fiyatı sebebiyle kaçmaz bir fırsat diyebilirim.

Xbox Game Pass Ultimate Avantajları Mayıs 2022

Game Pass Ultimate
Game Pass Ultimate, aylık 45 TL fiyat etiketine sahip.
  • Phantasy Star Online 2 – May Monthly Member Bonus: Oyuncular, bazı ögelerle PSO2’ye başlarken yardım eli kazanacak. Savaş sırasında canlandırmak için kullanışlı olan 5 N-Half Scape Doll’u ve silahları ve birimleri desteklemek için 50 Photon Chunk’u alabileceksiniz.
  • For Honor – Warmonger Hero: Oyuncular, savaş alanındaki düşmanları ezmelerine yardımcı olan ölümcül Savaş çığırtkanı kahramanını ücretsiz olarak alabilecek.
  • Plants vs Zombies Garden Warfare 2 No-Brainerz Upgrade: Plants vs Zombies Garden Warfare 2 için bu yükseltme, oyunculara yolculuklarında yardımcı olmak için dört yeni karakter, dört yeni yetenek, dört özelleştirme seti, dört ifade, 200 yıldız ve daha fazlasını ekleyecek.
  • Halo Infinite Pass Tense Gungoose Bundle: Özel “Pass Tense” Gungoose araç görünümü, dört 2XP güçlendirmesi ve ayrıca dört Challenge Swap ile Halo Infinite Season 2: Lone Wolves’a atlayın.

Yukarıdaki avantajların tümü hem Xbox konsollarında hem de Windows 10 üzerinden PC’de Game Pass Ultimate üyelerine açıldı. Ayrıca oyuncuların önceki aylardan Game Pass avantajları talep edebileceğini de hatırlatalım. Bu bonuslar tek başına bazı oyuncuların Game Pass’e abone olması için yeterli sebep olmasa da güzel bonuslar olduğunu inkar edemeyiz.

Game Pass Ultimate Avantajları sizi memnun etti mi? Yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.